mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 13:24:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Pes sv. Huberta - Bloodhound (Chien de Saint-Hubert)
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pes sv. Huberta - Bloodhound (Chien de Saint-Hubert)  (Prebrano 46048 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
slavc
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 5


« Odgovor #15 : nedelja, 28.11.2004 : 10:30:22 »

OJ, na forumu sem nov, imam čudovito psičko Hero Hel, prišla je iz Celja. Ali mogoče kdo ve, kje v Lescah je Hipi, je namreč po vsej verjetnnosti brat moje Hel! Pripravljam stran, da boste videli mojo lepotico.
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #16 : nedelja, 28.11.2004 : 10:49:22 »

Tema o bloodhoundih je že odprta TULE. Prosim, da drugič pogledaš, če je tema že odprta in vprašanje postaviš tam Wink

En primerek omenjene pasme je hodil z mojo psico v malo šolo v Lesce. Mogoče je pa to ravno ta pes, ki ga iščeš. Pokliči na KD Bled-Lesce in povprašaj po podatkih o lastnikih.

Lp Jana
Logiran
slavc
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 5


« Odgovor #17 : nedelja, 28.11.2004 : 10:52:09 »

oj, tudi mene to zanima, treba se bo pozanimat, da vidim, kako bo moja Hel pozirala in spoznam še ostale Huberte v Sloveniji. V sredo začneva s šolo na Lipcah.
Logiran
slavc
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 5


« Odgovor #18 : nedelja, 28.11.2004 : 10:55:54 »

Se opravičujem, sem popravil napako in se vključil v pravo temo. V Lescah je bil gotovo Oliver, ima ga ena gospa na Bledu in je star že čez eno leto. Moja Hel pa šteje 5 mesecev.
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #19 : nedelja, 28.11.2004 : 11:00:35 »

emmmm..... sram sram Sem šla potem brat staro temo in sem ugotovila, da je Hel mlajši. Se opravičujem.

Jap, tisti pes je pa res Oliver. Mora pa imeti kar okoli 2 leti, ker je bil že v mali šoli starejši od moje psice, ona ima pa sedaj 19 mesecev.

Lp jana
Logiran
slavc
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 5


« Odgovor #20 : nedelja, 28.11.2004 : 11:08:19 »

Veš, Hel je punčka!! Ja možno, da je Oliver toliko star, zdaj je naredil izpit A na Lipcah pri Pircu.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #21 : četrtek, 10.08.2006 : 22:20:54 »

V Horjulu se nahaja izgubljeni bloodhound. Je mogoce tukaj kdo, ki ga isce ali morda kaj ve o njem ali o morebitnih lastnikih?

Vec o trenutno horjulskem hubertu na http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,8237.0.html.
Logiran

grekom
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 52


WWW
« Odgovor #22 : sreda, 29.04.2009 : 21:21:26 »

Pozdravljeni,

to je moje prvo sporočilo na tem forumu. Se vnaprej opravičujem, da obujam to "staro" temo.

Sem že ogromno prebral o "Hubijih" in imel tudi priložnost spoznati Hipija in njegovo mamo v živo. Ob prvem stiku so mi prirasli k srcu. Sedaj pa potrpežljivo čakam, da bo Hipi nekje srečal ljubico, pa da bodo mladi.
Logiran
grekom
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 52


WWW
« Odgovor #23 : sreda, 29.04.2009 : 21:26:18 »

Mmmm, da ne bo pomote, Hipi, ki sem ga jaz obiskal je star ca. 3 leta, mama pa je Huba (nekako ne morem urejati svojih sporočil, se opravičujem za dvojno pisanje)
Logiran
ren
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 198


« Odgovor #24 : sreda, 29.04.2009 : 22:09:08 »

Živijo! Meni so tudi zelo všeč. Na sliki sem videla psičko Hel. Ali je ona čisto rdeča oz. rjava? Meni so taki hubertki všeč.
No, upam da se ti bo želja čimprej uresničila. Ali kaj veš, koliko jih je sploh v Sloveniji? Boš svojega psa kaj vozil na razstave? Jaz vedno, če je statistika za razstave, pogledam, če se razstavlja kakšen hubert ali pa kangal, ampak žal...še nisem zasledila.
Logiran
ren
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 198


« Odgovor #25 : sreda, 29.04.2009 : 22:37:04 »

A, ja, če se ne motim, bo kmalu leglo. Pokliči na KZS, pa boš izvedel več.
Logiran
grekom
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 52


WWW
« Odgovor #26 : četrtek, 30.04.2009 : 12:47:57 »

Hvala za informacije. Načeloma imam z lastnikom dogovorjeno, da bom imel prvi pravico izbirat v leglu, pa ko sem videl zdravje in stanje psa, sem se nekako odločil, da bom zaupal njegovi odločitvi glede izbire psice.

Mojega bom verjetno vozil na razstave, četudi se mi to, roko na srce, zdi mala mantrarija za živali. Probal se bom bolj z Mantrailing-om ukvarjat (škoda takega nosa, da ga ne bi treniral, pa še meni in psu gibanje in rekreacija ne bo škodila).

Pa koliko sam sebe poznam, bom sigurno v kratkem, ko dobim Hubija naredil portal namenjen tej pasmi, pa probal čim več lastnikov v Sloveniji najt. Bomo videli, kaj bo prinesel čas. Najprej moram najt psa (ali on mene... sem nekako mnenja, da prvi, ki prileti k tebi je ta pravi, da kemija špila).
Logiran
ren
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 198


« Odgovor #27 : četrtek, 30.04.2009 : 14:58:39 »

To je pa super!!! Torej boš razvijal tisto, kar mu je v osnovi dano. Mi lahko poveš kaj več o Mantrailing-u. Sem brala, da izurjeni psi povohajo prvo del predmeta osebe, ki jo išče, nato pa sledi skozi vsak teren, ni važno gozd, travniki, gore, mesto,...Je to res, da  ti treningi potekajo skoraj celo življenje? No, sej, tako sem spoznala malo več o pasmi, ko sem gledala, kako v ZDA upokojeni policaj uri bloodhounde za policijo. Psička je pri njem trenirala eno leto, nato je šla v policijo., kjer trenira naprej. Je pa imel kar veliko dela z njo. Mu je bili tako hudo, ko sta se poslovola, da je kar jokal. V policiji je dobila priznanje in ko je videla svojega bivšega trenerja...hop iz odra in k njemu v naročje.
Kje pa ti treningi potekajo? To ni isto kot reševalni psi? Ali nimajo posamezni klubi po evropi in v ZDA prav tekmovanja?
A ja, gledala sem tudi oddajo o psički, ki je iskala pogrešane živali.
Komaj čakam, da vidim tvojega psa...saj boš prilepil kakšno slikico a ne? Ali boš vzel samca ali samico?
Logiran
ren
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 198


« Odgovor #28 : četrtek, 30.04.2009 : 15:00:37 »

Verjetno ta tema bolj spada v rubriko šolanje psa.
Logiran
grekom
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 52


WWW
« Odgovor #29 : petek, 01.05.2009 : 19:51:40 »

Najprej moram psa dobit. Ali pa vsaj zagotovilo, da bo. Sem pa že nekaj malega o tem bral, samo še ne vem dovolj, da bi pisal o tem.  Wink
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Pes sv. Huberta - Bloodhound (Chien de Saint-Hubert)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines