mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 05.06.2024 : 13:33:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Pomurja
Strani: 1 ... 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 ... 77   Dol
Natisni
Avtor Tema: Društvo za zaščito živali Pomurja  (Prebrano 261823 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #885 : petek, 15.11.2013 : 10:51:46 »

Čarka, jaz se fočkam za en namizni pa za en plakat.  Cheesy Saj se najbrž kaj vidimo pri 'šici Xeni, ne?
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #886 : petek, 15.11.2013 : 12:41:51 »

Valjda  Cheesy, dobiš, hvala  objem
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #887 : petek, 15.11.2013 : 12:53:48 »

Čarka, jaz se fočkam za en namizni pa za en plakat.  Cheesy Saj se najbrž kaj vidimo pri 'šici Xeni, ne?
Isto!
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #888 : petek, 15.11.2013 : 13:49:02 »

  Afro
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #889 : četrtek, 21.11.2013 : 20:27:24 »

Člani DZŽ Pomurja pomagamo pri skrbi za številne prostoživeče mačke v Pomurju.
Nekaj lokacij smo opremili z mačjimi hiškami, skrbimo, da so redno čiščene in seveda, da so vse mačke sterilizirane/kastrirane (v navezi z občino in pristojnim zavetiščem), skrbimo za odpravo parazitov in urejeno hranjenje. Pozorni smo tudi na splošno zdravstveno stanje teh mačkic in ukrepamo, če je potrebno.

Hiške so opremljene z napisi, ki mimoidočim povedo, zakaj so postavljene.

Ves trud je povrne s tem, da so mačke zdrave, ni novih legel, da število mačk na neki lokaciji ostaja nespremenjeno oz. se ne viša.

Fajn v glavnem :-)

Če je kdo med vami, ki ima zdaj v zimskem času ob dolgih večerih kaj volje, časa, pripomočkov, znanja ...  bomo veseli še kake mačje hiške, saj je kar nekaj lokacij, kjer jih še ni, zima pa se približuje vsak dan bolj.



Kontaktirate nas lahko preko info@dzzpomurja.si.

Hvala  Kiss
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #890 : četrtek, 21.11.2013 : 22:58:07 »

BROŠKE IZ STARIH GRAMOFONSKIH PLOŠČ ZA POMOČ MAČKAM

Dobili smo novo pošiljko brošk od naše prijateljice Melite iz KITSCHY.mundi.

Broško po vaši izbiri vam v zahvalo za donacijo 10€ pošljemo po pošti (oz. po dogovoru). Ves izkupiček bo namenjen oskrbi mačk socialno ogroženih družin, predvsem za sterilizacije in kastracije, da preprečimo nenadzorovano razmnoževanje in posledično trpljenje.

Če si kdo zaželi broške, nas naj kontaktira na: info@dzzpomurja.si Smiley


Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #891 : sobota, 23.11.2013 : 13:10:50 »

Dve leti nazaj smo člani DZŽ Pomurja vsem župnijam v Pomurju poslali pismo s prošnjo, naj na nedeljo po godu sv. Frančiška Asiškega, ki je 4. oktobra, mašo namenijo živalim in pravilnemu odnosu do njih. V zadnjih dneh smo nekaj župnikov osebno obiskali in bili zelo pozitivno presenečeni, nekateri že nekaj let na ta dan izvajajo blagoslov živali in pripravijo tudi pridigo, kjer govorijo o dobrem odnosu do živali, nekateri so to storili prvič v lanskem letu, nekateri prvič letos. Odziv ljudi je krasen Smiley. Več kmalu Smiley

Fotografija: Župnišče Črenšovci, blagoslov živali
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #892 : sobota, 23.11.2013 : 13:52:12 »

Srečni slončki za pomoč živalim

Naši prošnji za pomoč se je odzvala tudi Jana, ki je izdelala Srečne slončke - magnetke, ki jih prejmete v zahvalo za donacijo 3€.
Ves izkupiček bo namenjen pomoči živalim na poti v lepše življenje.

Jana o svoji odločitvi: http://www.janagitana.com/2013/11/srecni-sloncki-za-pomoc-zivalim.html

Želite srečnega slončka?
Kontaktirajte nas na info@dzzpomurja.si
Obiščite nas na stojnicah DZZ Pomurja (bodo objavljene)
Pocukajte Jano

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #893 : nedelja, 24.11.2013 : 15:24:52 »

Pomurci, pozdravljeni!

Moja FB znanka, Neda iz Celja, se je zaradi neozdravljive bolezni morala žal posloviti od svojega pasjega prijatelja Rokyja Cry Kuža je bil večji, kot beauceron ali doberman.
Neda bi želela vso njegovo opremo podariti kakemu društvu, ki to potrebuje, z Vixen sva ji namignili Pomurčke Smiley
Z veseljem bo podarila stvari, želela bi le, če lahko kdo te stvari prevzame v Celju. Če se javi kdo, ki bi lahko, prosim sporočite, da ji jaz sporočim na FB in izmenjate kontakne naslove, potem pa se dogovorite za predajo.

Najlepša hvala!
Mojca
Logiran

Unikatne tablice in portretki
retriverka
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


WWW
« Odgovor #894 : nedelja, 24.11.2013 : 15:56:05 »

MamaF, če se dobi prevoz od Mb dalje, lahko jaz iz Celja spravim do Maribora. Sem pogosto na tej relaciji.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #895 : nedelja, 24.11.2013 : 16:17:45 »

retriverka, hvala, sem že v kontaktu e eno od punc iz Društva (petro), bomo videli, kako se bodo dogovorili kar direkt z Nedo, če bo potreba za iz CE do MB, pa se seveda oglasim in ti sporočim. Super, hvala Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #896 : ponedeljek, 25.11.2013 : 14:10:01 »

Dve leti nazaj smo člani DZŽ Pomurja vsem župnijam v Pomurju poslali pismo s prošnjo, naj na nedeljo po godu sv. Frančiška Asiškega, ki je 4. oktobra, mašo namenijo živalim in pravilnemu odnosu do njih. V zadnjih dneh smo nekaj župnikov osebno obiskali in bili zelo pozitivno presenečeni, nekateri že nekaj let na ta dan izvajajo blagoslov živali in pripravijo tudi pridigo, kjer govorijo o dobrem odnosu do živali, nekateri so to storili prvič v lanskem letu, nekateri prvič letos. Odziv ljudi je krasen Smiley. Več kmalu Smiley

Waw, res ne morem verjet, da prav vidim?! Shocked Cheesy bravo
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #897 : ponedeljek, 25.11.2013 : 18:42:37 »

Waw, res ne morem verjet, da prav vidim?! Shocked Cheesy bravo

Vidiš vidiš, pa še več imamo na zalogo, kar nekaj več Smiley
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #898 : ponedeljek, 25.11.2013 : 18:43:45 »

retriverka, hvala, sem že v kontaktu e eno od punc iz Društva (petro), bomo videli, kako se bodo dogovorili kar direkt z Nedo, če bo potreba za iz CE do MB, pa se seveda oglasim in ti sporočim. Super, hvala Smiley

Hvala obema :* Za začetek se bom poskusila sama z njo dogovoriti, hvala za trud! :*
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #899 : ponedeljek, 25.11.2013 : 18:45:03 »

Prejšnji petek smo obiskali Osnovno šolo Dobrovnik.
Pripravili smo predavanje za ~90 učencev, ki so pridno sodelovali Smiley. Zbrali so tudi poln prtljažnik hrane za živali, ki jo bomo razdelili tistim, ki jo resnično potrebujejo.

Hvala OŠ Dobrovnik, bilo nam je v veselje! Smiley

Logiran
Strani: 1 ... 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 ... 77   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Pomurja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines