mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 10:58:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 51   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina  (Prebrano 129849 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #285 : sreda, 11.04.2012 : 16:09:49 »

Uau, kera spalna poza Grin Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #286 : sreda, 11.04.2012 : 16:14:39 »

Fuul, izredno lepe slikice in pravo uživanje tik pod snegom!  Kiss Cheesy
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #287 : sreda, 11.04.2012 : 16:30:20 »

kako je tale vaša hijena fotogenična !!!  Cheesy
cortek mali  ljubezen
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #288 : sreda, 11.04.2012 : 17:07:03 »

Ma je celo nekaj snežilo,  tako da smo bili takorekoč vmes snega Wink. Nam je bilo pa vreme kar naklonjeno, razen v soboto, ko je deževalo cel dan in pes posledično blaaaazno tečen...še dobro, da smo potem nadoknadili fizično aktivnost Smiley.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #289 : četrtek, 12.04.2012 : 02:43:50 »

Facica mala netopirska, kako je luštna! Pa plašček, wauuuu - predvidevam, da ste doma naredili bravo
Logiran

Unikatne tablice in portretki
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #290 : četrtek, 12.04.2012 : 11:14:51 »

Ja, ja, je home made - moja prva stvaritev Smiley (je kar praktično imet malega psa, se lahko sam malo igračkaš p.s. nimamo šivalnega stroja, pri kakem večjem psu, se ne bi na roke lotila takega projekta  Lips Sealed )
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #291 : četrtek, 12.04.2012 : 12:20:16 »

Jaz sem te pa ravno hotela malo "zaposlit"  Tongue
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #292 : četrtek, 12.04.2012 : 12:27:57 »

    Lahko...ko bom velika in bom nabavila šiviljski stroj Wink
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #293 : petek, 11.05.2012 : 11:58:09 »

Eh, sej ne vem kako začet Sad...nič kaj vesel konec zgodbice, sploh ker sem sprva tale dogodek jemala kot "nič hudega, mal bodo povili in to je to"..pa še tako imenitno se nama je obema zdelo, ko se je v torbici (mal je blo na horuk improvizirano, ampak je šlo Wink) kot prava dama vozila z vetrom med uhlji...
No, reva naša pasja je ostala na vet.kliniki, njej je bilo najbrž (poleg rutinskega pregleda) čisto preveč grozno, da sem jo pustila tujim ljudem (no, meni tudi Sad, si kar mislim kako hudo ji je moralo bit), jaz se pa sedaj ukvarjam z mislijo, "kaj če se ne zbudi iz narkoze"?...

Kaj se je zgodilo...pacifistično sva šele začele sprehod na Golovec, ko se mi zakadi proti enemu ptiču...in spet cvil, cvil, sprednja tačka v luft..."ah, spet si je vez nategnila" -prva misel...pridem bliže, jo pretipam. Videlo se je, da jo boli, ker je še kar malo pocvilkovala, pa nekak gobec skupaj tiščala-stiskala zobe Sad. Ampak po minuti je bilo vse ok, normalno hodila, nič šepala..."nič, pa pejmo počasi še do konca opravit male in velike potrebe pol pa domov"...Čez čas pa poblendam, češ kaj pa imaš ti tam neko rdečo smet? No, in pol me kap! Enormna luknja posnete kože, na sprednji tački, že bolj proti prsnemu košu, heh, taka lepa rana za rečt Lips Sealed. Se je očitno nasadila na nekaj (sprva sem pomislila na kak olesenel štrcelj kake rastline/drevesa, me je pa Rok spomnil, da bi lahko blo tudi kaka razbita flaša tko mal vržena s poti jezen).

In tako sva se (dokaj optimistično) napotile k vetu. Ker ni nič krvavelo, sem si mislila, da bodo to na hitrco mal razkužli, poflikali, povili in bo to to....na kraj pameti mi ni padla kaka anestezija Sad. Je pa rana kar 4 cm velika-me je pa vet potolažil, da sva imele srečo, ker si ni še žile prerezala zraven (jo je bilo prav lepo videt Undecided)...tako da bo po novem obvezna oprema za na sprehod, še kaka mini prva pomoč - si ne predstavljam, kako bi zgledalo, da bi si dejansko žilo prerezala...eh, ja...no, na srečo  ni bilo tega scenarija....

Tako, zdej čakamo peto popoldan, ko jo lahko gremo iskat....upam, da bo vse ok....malo sem se že potolažla, samo si mislim "Kaj nam je tega treba?!" Angry
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #294 : petek, 11.05.2012 : 12:04:06 »

O jžš, sicer si je pa ta zadnji stavek že marsikdo od nas kdaj spustil v glavi..... ampak vse bo ok, boš videla, tamal uharica je borec in kot praviš, ni kakšna žila ogrožena.

Držimo pa seveda tudi pesti za hitro okrevanje!

k
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #295 : petek, 11.05.2012 : 12:27:29 »

Ja, pikica mala! Sad Naj tale peta ura čim prej pride, da se vam tamala poflikana vrne nazaj. Kiss
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #296 : petek, 11.05.2012 : 12:59:05 »

O ti revica mala Shocked ... občutljive srnje nožice, še dobro, da je res ostalo samo pri koži sram
Hitro okrevanje želim! Pa a je res potrebna prav narkoza, ali ne bi bilo dovolj pomirjevalo? Huh
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #297 : petek, 11.05.2012 : 13:13:03 »

Ojoj, ti revica mala  Kiss hitro okrevaj! Saj bo še vse v redu  Kiss

Mojemu Bučku so, ko si je potegnil ven šive šivali pod pomirjevalom. Sva bila s fantom zraven, (Damjan je celo asistiral vetu, jaz pa sem mu držala povit gobček), in ne privoščim tega nikomur. Ko bi vsaj jaz lahko trpela namesto njega. Kakšni kriki so bili to... Sad
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #298 : petek, 11.05.2012 : 13:50:57 »

Ja, rečeno je bilo, da bo treba narkozo (je bil sicer en meni neznan fant, mogoče še vajenec, pa je narobe presodil?) - sicer je pa bila res oreng luknja, pa robove je bilo rečeno bodo obrezali...ko potem, ko ji je pregledoval in zadevo razširil, se je videlo, da se iz "luknje" vije še bojj gor tanjša zarezica...nič kaj prijetno za videt...Mi je pa res zanimivo kako so te živalce potrpežljive (hehe, pa ne mislim pri veterinarju Tongue). Madona, da imam sama tako luknjo (ki bi še na meni izgledala enormno, kaj šele na njej), ne bi najbrž tako flegma 2x zacvilila, pa šetkala naprej- ni kazala nobenih znakov, da ima tako poškodbo. Meni pa itak ni na kraj pameti na padlo, da bi bilo kaj drugega kot rahel zvin oz. sem posumila, da je z blazinico kam prbila, kri itak ni tekla...niti pomisliš ne, da te malo bolj gor čaka tako presenečenje Lips Sealed...no ja...še dobre 3 ure...

Branka - sej samo, da mi jo vrnejo nazaj, upam, da bodo šivi pol še najmanj...čeprav si že kar mislim, kako bo vesela ponovnega obiska in postavitve na mizo Roll Eyes
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #299 : petek, 11.05.2012 : 13:57:34 »

Mojemu Bučku so, ko si je potegnil ven šive šivali pod pomirjevalom. Sva bila s fantom zraven, (Damjan je celo asistiral vetu, jaz pa sem mu držala povit gobček), in ne privoščim tega nikomur. Ko bi vsaj jaz lahko trpela namesto njega. Kakšni kriki so bili to... Sad
Mnja, lokalno anastezijo bi pa vendarle pričakovala ... Sad Shocked
Logiran
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 51   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines