mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 16.06.2024 : 18:51:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nejka
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 65   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nejka  (Prebrano 174900 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #360 : torek, 15.03.2011 : 20:36:01 »

moksa: Hvala! Smiley

sanco1a:  Cheesy veselje
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #361 : sreda, 06.04.2011 : 17:59:24 »

trmoglavka trmoglavka Menjam "stare" brikete z nekimi super truper briketi za aktivne pse z upanjem, da se bo ta moja suha glista vsaj malo poredila... In rezultat? trmoglavka trmoglavka trmoglavka Angry Angry

1. Če je imela prej v riti mravlje, ima zdaj sršene. Evil vegi
2. Ljudje me sprašujejo, kaj imam to za enega shiranega psa. Roll Eyes Lips Sealed

Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #362 : sreda, 06.04.2011 : 18:50:41 »

Eh, ne sekiraj se...mi smo tudi med "tashiranimi" Roll Eyes...sej ne, da take pripombe slišim ponavadi od ljudi, ki imajo vidno predebele pse Lips Sealed
Logiran
elina
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


WWW
« Odgovor #363 : sreda, 06.04.2011 : 19:35:14 »

Nimajo pojma, Nejka ma postavo kot manekenka!  Wink

Naša je tud suha glista, ampak se na srečo to ne vidi, tako da razen mojega fotra še nihče ni reku "a ti nič ne dajo jest, revici?"  Grin
Eni super truper briketi za hiperaktivneže so Elo samo nabildali, smo pa zadnjič ugotovili, da ma celo manj kil kot njena kolegica (brak mix), ki je precej manjša...  Huh

ps: riry, a zato tvoji neznanci na cesti sendviče donirajo?  Wink
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #364 : sreda, 06.04.2011 : 21:17:48 »

Očitno, ja Grin
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #365 : sobota, 09.04.2011 : 03:05:41 »

Kolk je blesav feeling, ko prideš zaradi nekoga, ki ga imaš neskončno rad, iz Ljubljane na Štajersko z vlakom, pa potem ta oseba totalno popizdi, ko izve, da si prišel domov. In te osebe ne uspeš prepričati, da bi se zvečer videla vsaj za 5 minut. Češ, da je (osebek moškega spola) preutrujen in da ima zjutraj ob sedmih že službo. O.K. no, potem pa jutri. Pa ti vseeno ena žilica ne da miru in se ob polnoči peš odpraviš do hiše njegovih staršev, kjer živi, pa ga najdeš ob kozarčku vina s tisto fino učiteljico angleščine, o kateri ti je vedno tako z veseljem razlagal. In se ti totalno spelje. Spoh ne veš, če je zadeva resnična ali se boš mogoče zbudil iz te nočne more. In se ti zmeša, ko ugotoviš, da je vse skupaj kar lepo resnično, ker ti ta osebek pribije: "Kaj pa ti tukaj delaš? Pejd domov." Meša se ti, pozabiš dihati, ne veš ali si nor ti ali pač cel svet okoli tebe. Seveda on ni ničesar kriv (kot že ničkolikokrat dosedaj), ni naredil prav nič narobe, kaj je pa to kaj takega, če je s kolegico na pijači. Seveda tudi to, da se je gladko zlagal, ko je rekel, da gre naravnost spati, nima nobene vrednosti. Spet sem jaz tista, ki delam scene in si vse skupaj domišljam. Pokličem brata, ker res ne vem več, kdo je nor. Me prepriča, da je vse skupaj res, da nisem nora, da se ne zdi samo meni (milorečeno) čudno, ker ima ob polnoči pri sebi drugo žensko, in me spravi domov. In zdaj tuhtam, da bo treba malo bolj zaupati sami sebi. Me je uspel prepričati, da dramatiziram in da sem ljubosumna, čeprav meni ni bilo jasno, zakaj kar naenkrat, ko pa nikoli nisem bila. No, zdaj vem, da le nisem pretiravala in da sem upravičeno "delala sranje" takrat, ko sem ga pač delala. Res blesav feeling... Ko imaš neskončno rad, pa se ti v nekaj trenutkih vse poruši in kar naenkrat čutiš... ... ... ... ... NIČ. En velik, ogromen NIČ.

In potem pogledaš kosmato kepo, ki leži poleg tebe in se ti nariše nasmešek na obrazu. Kako sem hvaležna in vesela, da imam ob sebi to zvesto in nepokvarjeno bitje. Nejka, le kaj bi jaz zdajle brez tebe?! Kiss Kiss Kiss
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #366 : sobota, 09.04.2011 : 04:36:02 »

OK, sonce rumeno.
Res je, da te ne poznam in tudi ti mene ne.
Res je tudi, da je tole popolnoma nečloveška ura za karkoli debatirat, ampak...
Upam, da mi boš oprostila, da si "jemljem pravico" par stvari napisati:
- ti nisi nora,  Angry
- niso vsi vredni, da jih ima človek neskončno rad,
 Angry
- v življenju nima smisla trošiti energije tam, kjer ni zaželjeno,  Lips Sealed
- imej enkrat za spremembo neskončno rada sebe,  Kiss
- iz ruševin VEDNO zraste nekaj novega, še boljšega,  Kiss
zato, ženska, otresi prah iz hlač in se zazri v nov, sončen dan!
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #367 : sobota, 09.04.2011 : 04:43:18 »

 Cry Cry Cry
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #368 : sobota, 09.04.2011 : 07:14:49 »

Če te ima nekdo rad, si vzame čas, ne glede na vse obveznosti - saj je dovolj le pet minut......In po vsem napisanem, mislim, da ta moški ni vreden tvoje ljubezni....

Poljubček Nejki
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #369 : sobota, 09.04.2011 : 07:17:40 »

Saj vem... ni lahko. In boli.
Ti si  Cry Cry kar privošči. Ne pravijo zaman, da čistijo dušo.
Potem pa popokaj Nejko in počni zadeve, ki te veselijo.
Pojdi na kavo s tistimi, ki so ti najbližje. Zlezi na najbližji hrib. Pošlji vse v tri khm-khm.  Kiss Kiss
Karkoli, da se boš počutila vsaj malo bolje.
Prepričana sem, da si pametna punca in veš, da ljudje včasih niso tisto, kar se zdi.
In če je temu tako, tega ne rabiš v svojem življenju.
In zavedaj se, da ti nisi n-i-č kriva! Da si slučajno ne bi kaj očitala!
Življenje se včasih pač tako obrne in ponavadi (na dolgi rok) ugotoviš, da je tako celo bolje.
Jaz pa držim pesti (in prepričana sem, da ne edina), da bo kmalu bolje.
 Kiss Kiss
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #370 : sobota, 09.04.2011 : 08:40:02 »

 Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #371 : sobota, 09.04.2011 : 08:40:46 »

sonce rumeno, točno vem, kako bedno se zdaj počutiš. Toda verjemi, to, kar se je zgodilo, je dobro. DOBRO. Ker ne boš več zabijala čas na nekoga, ki te ni vreden, in, ker je tvoja pot pred tabo in te pelje naprej.

Jok pomaga, prijazen smrček pa še bolj. Potem pa nasmeh na obraz in ven, na sonček! Kiss
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #372 : sobota, 09.04.2011 : 08:55:00 »

Pojdi na kavo s tistimi, ki so ti najbližje. Zlezi na najbližji hrib. Pošlji vse v tri khm-khm.  Kiss Kiss

... ali pa pridi na vadišče!

K
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #373 : sobota, 09.04.2011 : 09:02:07 »

Hrib, vadbišče - karkoli, samo da si daš duška na zraku, za ostalo bosta poskrbela Nejka in čas. Pomaga tudi, če ga večkrat zaporedoma na ves glas pošlješ v tri...no, saj veš kam Wink Preverjeno Cool
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #374 : sobota, 09.04.2011 : 09:59:43 »

Točno to sem ti hotela napisat kot Cats. Lahko bi se danes počutila srečno in ljubljeno, v bistvu bi bila pa samo žrtev laži. No, pa ti je po spletu usode uspelo zadihat resnico. Naj ti bo Nejka en velik zdravilen obliž na tale nič, dokler se malo ne zaceliš, pol bosta pa nekega dne skupaj kaj bolj vrednega izvohali Wink. Najtežje se je ločit od nečesa, kar imaš potihem še vedno rad, kdaj naglas v pisane marjetice (al kere so že tiste rože od Smetke je že tisto Grin) poslat, zato res ful pomaga Wink! Držta se...
Logiran
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 65   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nejka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines