mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 14:31:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nejka
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 65   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nejka  (Prebrano 171848 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« : torek, 06.07.2010 : 17:51:18 »

No, to se pa zgodi, če si rečeš, da ne boš nikoli več imel psa, ker tako in tako ne boš starega nikoli prebolel (moj zlati Živko  Kiss Kiss Kiss)… Če pa bi že imel kakšnega (nekje daleč v prihodnosti), pa zagotovo ne boš imel mladega (kaj šele mladiča!!!) in velikega psa. Ampak potem začneš za vsak slučaj vseeno malo iskati po netu, če bi kdo še imel kje kakšnega reveža zaprtega v kletki z namenom izvajanja poskusov in bi ga bilo treba seveda nujno posvojiti… In nekako naletiš na Morčija in na Zavetišče Horjul. Koooliko krasnih psov!!! Ampak ti nimaš časa in prostora in denarja, sploh je pa spomin na Živca še preveč boleč… Pa kljub vsemu zavetišče spremljaš še naprej in nekega lepega dne naletiš na tole:

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,7721.7260.html

In se prepričaš, da za en mesec pa že lahko vzameš v oskrbo eno takšno majhno zgago in se potrudiš po najboljših močeh, da bi bila socializacija uspešna. Za en mesec, potem pa socializiranega in urejenega črnuhca z vso opremo zagotovo vrneš zavetišču.  Roll Eyes S tresočo roko primeš v roko telefon z namenom poklicati Polono, si vmes še nekajkrat premisliš, nato se pa le okorajžiš. (In ugotoviš, da Polona sploh ni tak bav bav. Grin) Seveda te kuža še čaka (na tihem si upal, da se bo pred tabo javil kdo drug sram) in dogovoriš se, da ga/jo prideš iskati. Nahecaš cimro, da gre s tabo, izposodiš si avto in se odpraviš v neznano. Predvsem po cimrini zaslugi se nekako znajdeš pred zavetiščem, na hitro prebereš in podpišeš papir o začasnem skrbništvu, naložiš transporter v avto in se odpraviš nazaj v Ljubljano…

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,36237.0.html

Že po nekaj dneh ti postane jasno, da psa, ki vedno caplja za tabo in se te drži kot klop, ne moreš vrniti nazaj v zavetišče. To bi bil prevelik stres za malo zgago!!!  Roll Eyes (Pa si potihem priznaš, da si se tako navezal na črno kepo, da si ne moreš več niti misliti, da bi kdaj kdo drug skrbel zanjo. Smiley)

In zdaj smo tu, kjer smo… Imam vse, česar nisem želela imeti: mlado psičko (mladiča!!!!!), ki bo velika, za nameček je pa še črna!  Angry     (Grin)

Ampak imava se vseeno super!!! Cheesy (Je pa res, da komaj čakam, da se malo umiri. Tongue) Hitro sem se naučila, da moram vse čevlje in copate pospravljati v omaro, da je velika verjetnost, da me bosta preproga in predpražnik ob prihodu domov čakala sredi kuhinje in da bo skoraj zagotovo na novo zgrižen kakšen vogal stene. Najbolj je pa seveda zanimivo morebitne goste gristi in lizati po nogah... ...Pa je Nejka kjub temu, da je ena velika žverca Evil, zelo priden mladiček . Sobne čistoče se je navadila ekspresno hitro Azn (tudi navsezgodaj zjutraj me vestno zbuja in niti slučajno si ne dovoli kakšne nesrečice Azn), ko je sama, ne laja in ne joče, pa še neko željo, da bi bila strašna čuvajka, kaže. pevka (Bom očitno imela psa, ki me bo branil, če bi bilo potrebno, in me ne bo treba biti strah, da bi mi ga kdo ukradel, če bi ga morala za minuto ali dve pustiti pred npr. kakšno trgovino. Ker pri Živcu je bilo ravno obratno…)
 
Je že res, da je včasih pravi mali vragec, pa vendar veselje, ki ga prinaša, odtehta vsak skravžljan živec…  veselje veselje veselje
 
No, toliko za zdaj. Do naslednjič en prav lep pozdrav!

(Slike bodo. Nekega dne... Upam, da še ta mesec... Tongue)

Jerneja in Nejka  Smiley
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1 : torek, 06.07.2010 : 18:03:14 »

Jest sm čist ganjena. Kako lepo napisano! En velik koš  Kiss Kiss Kiss Nejki in tebi, pa uživajte 1000 na uro! bravo
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #2 : torek, 06.07.2010 : 18:22:37 »

 Smiley
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #3 : torek, 06.07.2010 : 19:29:57 »

 bravo Super napisano. Nejka je v pravih rokah. Srečno še naprej.  Kiss
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #4 : petek, 09.07.2010 : 13:44:42 »

S tresočo roko primeš v roko telefon

  Grin Pa sem pred objavo tekst vsaj ene 100x prebrala...  butnglavc trmoglavka
Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #5 : petek, 09.07.2010 : 13:48:19 »

Veselje,smeh,sreča,prijateljstvo,zgode in prigode...vse to vama želim... Kiss Kiss Kiss
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #6 : ponedeljek, 12.07.2010 : 07:46:32 »

No, kaj zdj, a sem lepa al nisem?Huh?

[slika je izbrisana]
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #7 : ponedeljek, 12.07.2010 : 07:48:14 »

Na teh fotkah je zelo dobermanskega izgleda. RES je lepa Smiley
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #8 : ponedeljek, 12.07.2010 : 07:50:52 »

Moja strašna, strašna čuvajka... (Ampak čisto zares... Ponoči upam spati pri odprtemu oknu samo zaradi Nejke.  Lips Sealed Če začne sredi noči renčati in lajati, pa okno vseeno (preventivno pač  Roll Eyes) raje zaprem.  Grin)

[slika je izbrisana]
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #9 : ponedeljek, 12.07.2010 : 07:54:24 »

Bi al ne bi? ...  Huh Huh Huh Biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!! Pa ne upam!!!  sram (Grin Cheesy) (No, pa smo se potem vseeno ohladili na malo bolj "varen" način...  Grin)

[slika je izbrisana]
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #10 : ponedeljek, 12.07.2010 : 08:38:19 »

Lepotička! Upam, da se kdaj srečamo. Mi tudi pogosto krožimo okoli tegale "hladišča" na slikah. Wink Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #11 : ponedeljek, 12.07.2010 : 09:33:50 »

Hehe, pa joga hlajenje tudi obvlada.... Kiss
Srčica zlata!

Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #12 : ponedeljek, 12.07.2010 : 09:37:53 »

Upam, da se kdaj srečamo.

Tudi jaz!  Smiley
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #13 : sreda, 14.07.2010 : 19:17:50 »

Firbec babji...  Roll Eyes

[slika je izbrisana]
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #14 : sreda, 14.07.2010 : 19:21:27 »

Točno ve, da ne sme, pa ji vseeno žilica ne da, da ne bi vsaj preverila, če sem mogoooče spregledala privesek na copatu...  Angry

[slika je izbrisana]

[slika je izbrisana]
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 65   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nejka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines