mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 14:47:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nejka
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 65   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nejka  (Prebrano 172644 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #45 : četrtek, 12.08.2010 : 09:39:02 »

Ampak tudi vsi ljudje ne maramo otrok. (sram) Sploh nevzgojenih in kričočih....
Se mi zdi, da bi morali mi skupaj na eno "kavo"!  Evil

Za ostalo pa - ne sekiraj se...  Wink
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #46 : četrtek, 12.08.2010 : 17:12:13 »

Se mi zdi, da bi morali mi skupaj na eno "kavo"! Evil

Za ostalo pa - ne sekiraj se... Wink

Se podpišem pod tole, pa lep pozdrav s planeta norcev. Smiley     
Ne sekiraj se, naj bluzijo. Jaz se ponavadi naredim, da jih sploh ne slišim. No, približno enkrat na leto pa fejst šavsnem nazaj. Mene se je treba bat, ne pa mojih psov! Evil
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #47 : četrtek, 12.08.2010 : 18:13:06 »

Se mi zdi, drage moje dame, ki ˝ne marate˝ nevzgojenih otrok in vas le ti živcirajo, da bi bile ravno ve taprave mame, ne pa tiste, ki take otroke sproducirajo, a se vam ne zdi  Evil Azn pevka   Tongue Tongue Tongue ?
Vse ostale okoliščine, opisane zgoraj so pa itak  butnglavc trmoglavka
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #48 : četrtek, 12.08.2010 : 18:24:57 »

  ( )
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #49 : četrtek, 12.08.2010 : 18:31:54 »

Preselila sem se v kraj, ki je za odtenek bolj sproščen...

Nič nisi povedala, da si se odselila iz naše radostne vasi 
Logiran
tinka_tonka
novinec
*
Sporočil: 19


WWW
« Odgovor #50 : četrtek, 12.08.2010 : 18:44:04 »

Je pa tudi tako ne, sem mama btw, da mame, ki smo bile vzgojene v svetu zivali tudi svoje otroke tako vzgajamo!
Moji trije VEDNO najprej pogledajo kje je lastnik preden se priblizajo kuzku, ce ga ni, kuzka pustijo pri miru,
ce ta rece, da se mu lahko priblizajo, to naredijo tudi tako, kot je prav za kuzka in ce se ga pac ne sme dotikati je to to....nobene nepotrebne histerije.

Mislim, da smo mi odrasli odgovorni za to, kako otrokom predstaviti odnos do zivali tudi s tem, da smo jim za vzgled.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #51 : četrtek, 12.08.2010 : 19:37:41 »

Z Majem imava kar srečo, da skoraj vsi lepo vprašajo ali imajo starše v bližini, ki jim rečejo naj vprašajo Smiley
Logiran

Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #52 : četrtek, 12.08.2010 : 22:20:46 »

Se mi zdi, drage moje dame, ki ˝ne marate˝ nevzgojenih otrok in vas le ti živcirajo, da bi bile ravno ve taprave mame, ne pa tiste, ki take otroke sproducirajo, a se vam ne zdi  Evil Azn pevka   Tongue Tongue Tongue ?

Pod tole se pa 100x podpišem. Smiley
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #53 : četrtek, 12.08.2010 : 22:47:19 »

Jaz se že vrsto let na veliiiko izogibam najbolj prometnih sprehajalnih poti v Ljubljani. Če drugega ne,  ker vem, da je preveč nepoznanih in nepredvidljivih, predvsem pa v kritičnih trenutkih nenadzorovanih psov.

Še najbolj se je name doslej spravljal nek tipko, ki živi v  lični hiški na Poti na Grad in se predstavlja kot veterinar. Ker da imam čisto  preveč sfriziranega, razčesanega psa z, o groza, čopom na glavi.  -*:Kaj jaz delam z volkooom,  slaba prebava*naj ga pobrijem ali pa pustim z dredsi in naj se, za božjo voljo, nikar ne smešim z zimskimi plašči, ker se mi reži cela Ljubljana. In da je moj pes ogledalo mojega pretiranega buljenja petorazrednih ameriških nadaljevank. 
Preklet pacient,  nekaj časa sem se zagovarjala, potem mi je nekoč počil film in ga enostavno ne pozdravim več. Pogosto je res fajn bil narejen čim bolj na kratko.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #54 : petek, 13.08.2010 : 09:25:00 »

Nič nisi povedala, da si se odselila iz naše radostne vasi 
....iz radostnega sela Ljubljana, bi rekel moj dragi....
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #55 : petek, 13.08.2010 : 09:44:17 »

Se mi zdi, drage moje dame, ki ˝ne marate˝ nevzgojenih otrok in vas le ti živcirajo, da bi bile ravno ve taprave mame, ne pa tiste, ki take otroke sproducirajo, a se vam ne zdi? ...
Ni cajta... spljoh...  Roll Eyes Tongue
Pa placa tudi ne...  vegi
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #56 : petek, 13.08.2010 : 09:50:37 »

Ni cajta... spljoh... Roll Eyes Tongue
Pa placa tudi ne... vegi
Ccc, če pa rajš za dopust zapravljaš, namesto da bi estrihe kupovala Evil Evil Evil Cool
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #57 : petek, 13.08.2010 : 17:43:58 »

Kužni kašelj... trmoglavka trmoglavka trmoglavka stop butnglavc In to ravno zdaj, ko bi morali na "žur" za Bežigrad... sram Sad Sad
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #58 : petek, 13.08.2010 : 17:48:59 »

Ej, počivat lepo in se crklat - tole vajo bomo mogoče še kdaj ponovili Wink Če nas ne zaprejo  Evil
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #59 : petek, 13.08.2010 : 18:50:28 »

Oh, škoda...ampak zdravje je na prvem mestu. Nejka, pridno papaj sirup čez vikend - mogoče boš pa v ponedeljek že zdrava! Kiss Smiley

Če nas ne zaprejo Evil

No, če nas pa zaprejo, bomo pa itak rabili zunanjega špijona, da nam bo sporočal novice s foruma in v čuzo tihotapil priboljške. Mislim, da bo Nejka za to kot nalašč! Evil
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 65   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nejka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines