mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 04:52:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nejka
Strani: 1 ... 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 ... 65   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nejka  (Prebrano 172598 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #840 : torek, 13.08.2013 : 09:06:26 »

Ehm, kot vidiš po fotkah, je Nejki bolj pristajalo tole vodno vzdušje
in bi se morali Tess oddolžiti z enim portretiranjem
za dame njenega kova  Smiley

Hehe, res je. Nisem se spomnila, da bi Tess vzela v naročje - na tak način bi ob vodi tudi ona prišla na svoj račun, ti pa do njenega dobrega portreta. Smiley Če boš še kdaj rabila, kar reci. Se z veseljem odzovemo!

____________________________________________________________________

Grem včeraj v kopalnico, da bi si roke umila, pa v ogledalu čez okno (ogledalo je postavljeno tako, da se v njem vidi odsev okna) na hitro zagledam beagla. Sem mislila, da se mi od vročine že malo blede. Grem do okna, malo bolj dvignem roleto in lej ga vrabca - na sosedovem nihče drug kot naša Asta! Hitro šibam po njo in jo napokam nazaj v hišo, čeprav mi ni bilo nič jasno. Vrata moje sobe zaprta, hiša zaklenjena. Shocked Shocked Shocked Pridem v sobo in najdem mizo v razsulu, okno sem pa seveda pustila odprto, ko sem šla v kopalnico. Torej... Najprej na stol, potem na mizo, pa na okensko polico in s te ven. K sreči je moja soba čisto spodaj, tako da so pri skoku njene kosti in vezi ostale cele. In pisana sreča, da sem jo zagledala v ogledalu. Tongue Skratka... Če naučite psa spretnosti agility-ja, dajte dobro poskrbeti, da jih ne bo mogel uporabljati tam, kjer ni zaželeno. Roll Eyes Lips Sealed plesalec

Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #841 : torek, 13.08.2013 : 09:31:42 »

 Grin Grin Grin Grin So pretkani tile naši pesjani! Pa dobro, da imamo uč za kej takega! Pri nas se je pa Xena naučila gledat odsev iz kopalnice v ogledalu predsobe. Ona komunicira preko njega z mano...  Cool Tigra se v njem samo samovšečno gleda.  Roll Eyes Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #842 : sobota, 31.08.2013 : 22:03:36 »

Žurat ga je treba  Cheesy  Tongue





Pa en mal si odpočit, ampak res en mal  Tongue


Samo da je voda in je presrečna  Cheesy


Jaz sem pripravljena, vrži  Smiley


 Smiley
Logiran
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #843 : nedelja, 01.09.2013 : 12:11:18 »

Ah, ta njena ušeska  Kiss
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #844 : nedelja, 01.09.2013 : 12:27:45 »

Nejka  Kiss
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #845 : torek, 24.09.2013 : 17:50:03 »

Hehe, dva norca. Tongue Cheesy Kiss Kiss
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #846 : sreda, 25.09.2013 : 23:59:15 »

Tale črna (bivša) driska postaja en prav vzoren pes. Smiley Od tega, da smo ji ljudje predstavljali smrtno resno grožnjo, je prišla do tega, da se je cel popoldan pustila tujim otrokom božati in mečkati in je na njihova povelja neutrudno izvajala trikce. ljubezen ljubezen Da tega, da pridno in zelo rada hodi na treninge, da se vedno bolj odziva name, da postaja druženje z njo pravi balzam ipd., sploh ne omenjam... Azn Azn Cheesy

Tess je še vedno ena velika zgaga. Pred kratkim je dala čez zobni poseg in se zdaj (brez katastrofe v gobcu) super počuti. Ob priliki pa prilepim še kakšno fotko moje Super granny... ljubezen ljubezen

[slika je izbrisana]
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #847 : četrtek, 26.09.2013 : 00:04:24 »

Kako lepo je to brati Cheesy

Bravo, Nejka in sonce rumeno bravo bravo
Tile tedni so pa očitno zelo "plodni" za tele naše horjulsko črne smotkote Cheesy

Vesela za vajin napredek, le tako naprej Afro

Tessi pa ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #848 : četrtek, 26.09.2013 : 06:24:39 »

Kako sem vesela za vaju  objem

Res si približno predstavljam kaj so pomenila za vaju ta prva skupna leta, koliko energije, potrpljenja, dela, doslednosti ... je bilo vloženega, ampak glede na dosežke, zdaj celo terapevtske, se je vse več kot obrestovalo  Cheesy bravo

Bravo punci  Kiss Kiss
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #849 : četrtek, 26.09.2013 : 06:40:11 »

Bravo, Nejka in sonce rumeno, super sta!  Cheesy bravo Afro ljubezen
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #850 : četrtek, 26.09.2013 : 07:00:16 »

Nejka in šefla, bravo!!!! Veseli za vas, saj je v to vloženega veliko truda in ima neprecenljivo vrednost!  Kiss Kiss
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #851 : četrtek, 26.09.2013 : 07:01:22 »

Bravo, naši! Kiss Afro
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #852 : četrtek, 26.09.2013 : 07:32:18 »

Bravo, Nejka in Sonce rumeno! bravo Take novičke je vedno fajn prebrat! Cheesy
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #853 : četrtek, 26.09.2013 : 10:23:29 »

Hvala vsem. Kiss

zdaj celo terapevtske

Baba je šla med reševalce in je predstavljala svoje delo na Otroškem bazarju. Sicer naju čaka še veliko dela, da bo postala tista "ta prava" reševalka, ampak jaz sem čisto navdušena, ker sem končno našla nekaj, kar skuri njeno odvečno energijo in izkoristi delovni potencial in pri čemer obe uživava. (Sem pa morala dobiti brco v rit. Tongue Roll Eyes Sama bi očitno mencala do penzije in iskala vse možne izgovore, zakaj ne med reševalce.  predaja )

Je pa res super občutek, ko se začne ves trud končno obrestovati. Me je včasih že imelo, da bi jo na luno brcnila Tongue Kiss, zdaj me pa na trenutke kar razganja od ponosa in veselja. Cheesy ljubezen
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #854 : četrtek, 26.09.2013 : 16:55:17 »

Bravo, reševalki! Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 ... 65   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nejka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines