mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 23:17:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nejka
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 65   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nejka  (Prebrano 173649 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #105 : petek, 10.09.2010 : 03:53:47 »

No, pa sem se zbudila od tegale silnega cukra! Kiss Kiss Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #106 : petek, 10.09.2010 : 07:49:40 »

Ijej, kako sta krasni Cheesy Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #107 : petek, 10.09.2010 : 08:01:27 »

Ooooo zurka na postelji  Cheesy  Ampak pogledi od Nejke so pa  Grin
Meni je Nejka tko vsec. Fajn pazite na njo  Evil Roll Eyes
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #108 : petek, 10.09.2010 : 12:52:32 »

Meni je Nejka tko vsec. Fajn pazite na njo  Evil Roll Eyes

A to namiguješ, da je v nevarnosti, da bi mi jo kdo odtujil? Niiii šaaaaaans!!! Je ne bom izgubila. Edino Flipi bi imel mogoče kakšno možnost, da mi jo tolk zmeša (ker je pač v piko mahnjena na pse Lips Sealed), da bi se mi nekako na skrivaj izmuznila iz oprtnice in ovratnice in jo odmaširala za njim. Lips Sealed Roll Eyes Ampak! Jaz imam oči namontirane iz vseh strani, tako da je ta možnost samo teoretična. V resničnem življenju pa tudi Flip nima šans. Evil
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #109 : petek, 10.09.2010 : 12:54:03 »

O, kako lepe radosti pasjega življenja!  Smiley
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #110 : nedelja, 19.09.2010 : 22:25:50 »

Očitno je štajerski "luft" utrujajoč.  Huh (Al je ljubljanski bolj zaspane sorte? pevka) Sva prišli z mojim mikijem ob štirih nazaj v LJ in od takrat spi kot top. Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Kaj takega se še ponoči težko zgodi. Lips Sealed Še sreča, da zdajle smrči, da mi ni treba preverjati, če še diha. Tongue Roll Eyes
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #111 : sreda, 22.09.2010 : 11:13:50 »

Nejka bo od danes naprej tudi ponoči (in ne samo ob moji odsotnosti) zaprta v njenem bosku. Angry Nočno pohajkovanje, raziskovanje in preurejanje se je namreč danes ponoči že tretjič ponovilo. Prafaktorji kuhinjskih krp, koščki kartona in papirja, neprepoznavna krema za roke, koščki pene iz igrače (ki je na nedostopnem - ja, sem naivno verjela temu - mestu čakala na "popravilo"), majica in pulover, ki ju pač sinoči nisem pospravila v omaro butnglavc (sem ju pa umaknila na najvišje še prosto mesto), žuralo se je pa očitno tudi na postelji (čeprav sem bila prepričana, da sem jo tega odvadila), ker je bila zjutraj takšna, kot da bi na njej ležal King Kong in ne jaz. butnglavc Je že toliko visoka, da prostih mest, kamor bi lahko pred njo umikala stvari, ni več. Shocked Škode sicer ni bilo nobene, sem pa lahko za dobro jutro pospravljala stanovanje. Nejka me je pri tem gledala s tistimi velikimi, ta najbolj žalostnimi učkami ever, tako da sem se morala še premagovati, da ji nisem potuhe dala in jo za povrh vsega še pohvalila. butnglavc butnglavc butnglavc Skratka... Sem mislila, da je problem v moji "štajerski sobi", ker se je ta nočni pohod do zdaj zgodil le 2x in to vedno takrat, ko sva bili doma - na Štajerskem (pa še to samo takrat, ko je v sobi ostala sama). No, danes se je zgodilo tudi v Ljubljani, ko sem bila v stanovanju "fizično prisotna". Gospodična si je prislužila to, da boksa ponoči ne bo več uporabljala samo takrat, kadar bo njenemu visočanstvu to odgovarjalo, ampak bo v njem zaprta! (Zavoljo njenega in mojega zdravja.) Evil (Edino tega ne vem, kako bova rešili problem jutranjih sprehodov. Undecided Zdaj me je namreč prišla zbuditi, če sem predolgo spala , ker nisem slišala budilke. sram Lips Sealed)
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #112 : sreda, 22.09.2010 : 11:16:55 »

Edino tega ne vem, kako bova rešili problem jutranjih sprehodov. Undecided Zdaj me je namreč prišla zbuditi, če sem predolgo spala , ker nisem slišala budilke. sram Lips Sealed) [/size]

Če ne bo kletka predaleč - boš slišala, se začnejo prestopat in cepetat na mestu, tako da skoraj ne moreš preslišati.Smiley)

K
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #113 : sreda, 22.09.2010 : 11:17:13 »

Hehe, ni panike, te bo zbudila tudi iz boksa, če bo treba Evil
Nejka dizajnerka - fuj to, fuj Angry Grin
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #114 : sreda, 22.09.2010 : 11:55:48 »

Če ne bo kletka predaleč - boš slišala, se začnejo prestopat in cepetat na mestu, tako da skoraj ne moreš preslišati.Smiley

Kletka je zraven postelje, vendar je problem v tem, da mene včasih še tornado ne bi zbudil. Tongue sram Ampak dve budilki in Nejka me pa menda že bodo spravile iz postelje. Undecided

fuj to, fuj Angry Grin

To pa že ne. Tršica pravi, da "fuj" ni diplomatski, ker lahko užali kakšno mično gospodično. Tako, da se zdaj navajamo na "ne". (Pa čeprav nam za fine gospe rahlo dol maha. Tongue Evil)
 


Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #115 : sreda, 22.09.2010 : 12:32:21 »

Saj to ni bil ˝nasvet˝, kaj moraš reči tvoji mični gospodični ko predeluje, to je bil samo moj komentar na njeno obnašanje in dizajnerske predelave pevka Tongue
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #116 : sreda, 22.09.2010 : 14:34:08 »

Ne omejevat umetniške duše, no.  Tongue
Saj se hecam, vem kako je to, sem imela enega takega in sploh ne veš kaj bi še naredil, da ne bi imel celega stanovanja spremenjenega v prafaktoreje.  Angry
Če zbujanje ne bo šlo z dvema budilkama in Nejko, bo pa zagotovo šlo s tremi budilkami in Nejko. No, ali pa s temle:
http://www.youtube.com/watch?v=rxW-PeCSNfU  Grin
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #117 : sreda, 22.09.2010 : 20:26:44 »

Saj to ni bil ˝nasvet˝, kaj moraš reči tvoji mični gospodični ko predeluje, to je bil samo moj komentar na njeno obnašanje in dizajnerske predelave pevka Tongue

Grin Pa sej meni je drugače "fuj" taka zelo všečna beseda, ki mi gre gladko z jezika, pa tudi funkcioniralo je fajn. Nejka je v bistvu že kar dobro "reagirala" na vsak moj "fuj". Je pa res, da z "ne" problem rešiš na malo lepši in bolj prefinjen način. Smiley In dandanes zna biti to zelo koristno. Roll Eyes predaja Se zdaj pač navajava na "ne" in moram rečt, da je Nejka veliko bolj dojemljiva za spremembe kot jaz. Tongue Smiley


sem imela enega takega in sploh ne veš kaj bi še naredil, da ne bi imel celega stanovanja spremenjenega v prafaktoreje. Angry

Ampak ona je bila še pred nedavnim pridna kot angelček. Mi res ni jasno, kaj jo zdaj nekaj meče. Undecided vegi
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #118 : sreda, 22.09.2010 : 20:36:04 »


Cheesy Cheesy Cheesy To bi jaz nujno morala imeti!!! Cheesy (Pa baje se dobi tudi nekaj podobnega v obliki helikopterja - ko se alarm vklopi, helikopter budilka vzleti in potem brenči po celi sobi sem in tja, da te že navsezgodaj malo razmiga. So mi naši obljubili, da mi ga bodo nabavili. Upam, da se bo to zgodilo preden bom tolk stara, da se res ne bom več mogla na brzino iz postelje spravit. Grin)
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #119 : sreda, 22.09.2010 : 20:41:13 »

Ti, draga moja, potrebuješ le eno mačko iz zmagičine vzrejne linije. Tiste ti zjutraj, če predolgo (po njihovem menju) spiš, pridejo in se ti uležejo na glavo. Sistem rit - nos. No ja, obstaja možnost, da te stvar omami in, da spiš še naprej, toda verjemi, da je bujenje hitro in učinkovito.
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 65   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nejka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines