mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 07.06.2024 : 21:53:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nejka
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 65   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nejka  (Prebrano 174530 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #165 : sreda, 27.10.2010 : 10:58:29 »

A jo boš ogobčila Grin?
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #166 : sreda, 27.10.2010 : 11:06:24 »

Hehe, ogobčena je že nekaj časa, zdaj jo bom pa po merah ogobčila na trotlziher. Evil
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #167 : četrtek, 28.10.2010 : 01:06:06 »

Obujanje spominov... Smiley

Takle čupko mali je bila Nejka, ko je prišla k meni:

[slika je izbrisana]
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #168 : četrtek, 28.10.2010 : 01:08:23 »

Že prvi večer je - na meni še neznan način - zlezla k meni na posteljo in se stisnila k mojim nogam Kiss. Takole naju je navsezgodaj zalotila moja mami:

[slika je izbrisana]
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #169 : četrtek, 28.10.2010 : 01:16:15 »

Smo kmalu pogruntali, kako takšnemu škratu uspe zlesti na visoko posteljo. V pomoč ji je bila omara - s hrbtom se je uprla vanjo, z eno zadnjo tačko pa v rob ogrodja postelje. V prvo ji ravno ni uspelo, v drugo ali tretje pa zagotovo. No, potem sem ji naredila stopničke, da si pri plezanju ali sestopu ne bi slučajno kaj naredila Roll Eyes Roll Eyes Lips Sealed.

[slika je izbrisana]
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #170 : četrtek, 28.10.2010 : 01:17:56 »

Seveda se s prostorom pri nogah frajla ni za dolgo zadovoljila. Postopoma je prilezla do vzglavnika Roll Eyes:

[slika je izbrisana]
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #171 : četrtek, 28.10.2010 : 01:19:21 »

Prikupila se je tudi drugim:

[slika je izbrisana]
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #172 : četrtek, 28.10.2010 : 01:21:19 »

Prvič na "sprehodu" Tongue Smiley:

[slika je izbrisana]

[slika je izbrisana]
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #173 : četrtek, 28.10.2010 : 10:11:13 »

hehe, tukaj ima še "ušeska" Grin mala kosmatulja Kiss
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #174 : petek, 05.11.2010 : 21:35:11 »

Včeraj ni bil moj dan. Sem šla z Nejko na popoldanski sprehod. Da bi jo – preden bi jo pustila za 8 ur samo – še malo »zdivjala«, sem pograbila bližnjo vejo in se začela igrati z Nejko. Sem tekla jaz in je tekla (OK, ne tekla, ampak divjala) Nejka. Sva šli v ovinek, jaz sem za trenutek (pravzaprav za trenutek od trenutka) pogledala stran, v tistem je pa Nejka pridirjala izza ovinka direktno v moje noge. Sem se res trudila, ampak ravnotežja ni bilo mogoče obdržati. Sem telebnila po tleh, da je zabobnelo. Ko sem prišla k sebi, sem najprej preverila, če se me še držijo vsi udi. Obe roki in nogi sta bili na mestu, glava tudi, povodec je še bil v roki. 'OK. Lahko greva naprej. Ampak kaj zdaj? Jo kregati? Ne! No, verjetno ne, sej v bistvu ni bila Nejka kriva. Divjak mali!!!!!!!!! jezen' Je verjetno čutila, da je nekaj narobe, ker je šla brez ugovarjanja poleg ob levi nogi. Potem me je začela kljuvati močna bolečina v roki. 'Kaj zdaj? K zdravniku? Eh, neeeeeeeeeee. Sigurno je poškodovano samo mehko tkivo!!!' Sva se poslovili brez čohanja in cartanja. Sem mislila, da bo zvečer kaj mulo kuhala, pa sem se uštela. Spet je bila stara dobra Nejka, polna energije, vedno za akcijo. Jaz pa vsa izžeta in z roko, polno modric in podplutb. Še dobro, da me je cel dan vest grizla Roll Eyes, ker je pred odhodom nisem počohala. Potem pa še tiste njene velike oči… »Maaaaaaaali moj miš. A greva?« In spet je bila bajta polna veselja… Kiss

Danes ni bil moj dan. Spet popoldanski sprehod. Nejka je opravila svoje, jaz pa sem skušala pobrati pridelek. Medtem sem s kotičkom očesa opazila nepobran drekec in vrvice od moje torbice za priboljške, ki so bile že nevarno blizu temu, da bi se namočile v tisti kup. Med reševanjem vrvic pred ogabo ogabno sem neprevidno in štorasto obrnila vrečko in cel prst namočila v… bruham bruham bruham bruham bruham Nekajkrat sem krepko kolnila (sram), se zraven jezila na vse lastnike, ki ne pobirajo za svojimi psi Angry Angry Angry, in se odpravila direktno domov na umivanje in razkuževanje. Kmalu sva šli naprej… Sva prišli do travnika, kjer je bilo zbranih nekaj lastnikov s psi. Trije psi (spuščeni, jasno) so pritekli do naju, eden je Nejko napadel. Renčal in grizel. Sem se tako zadrla, da je za trenutek vse utihnilo. 'OK. Dihaj!' Sem za trenutek popustila povodec, pa je pes spet pritekel in spet napadel. 'Pa ne, nooo! Škoda mojih glasilk!' Sem zatulila še enkrat, v tistem pa je prišel na »kraj dogajanja« tudi lastnik. 'No, končno. Zdaj se bo opravičil in vprašal, če sva OK in če lahko kako pomaga.' Jok brate, odpade! »Ja kaj si jo pa spustila do moje psice?!« Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Huh Huh Huh Huh Huh »Jaz jo imam na povodcu!!!!« (Ne na fleksiju, ampak na fiksnem povodcu.) »Ja, ampak potem je ne bi smela spet spustiti do moje psice!« HuhHuhHuhHuhHuh Ah, ja… Sem si dala duška. Res sem ga »ornk« nap****** brez kakršnegakoli zadržka. Potem je lahko utihnil… Ne štekam. Res ne... Lips Sealed Sem imela energije samo še za pot direktno domov. Sem se pogovarjala po telefonu, Nejka je šla ob meni, kot zakleto pa je nasproti vsa vesela pritekla punca (otrok): »Kuža, kuuužaaaaa!« 'No, še to. Samo tega mi je še manjkalo!' Pospravila sem telefon, prijela Nejko pri ovratnici, ustavila otroka in lepo razložila, da ne more kar tako do psa. Razumela je in ni več silila. Shocked Shocked Shocked Nejko sem potem »fiksirala« in dovolila, da jo je punca pobožala. Nejka je bila nadpridna! Nič se ni bala, nič ni lajala… Kiss Kiss Kiss Otrok, ki je razumel, in pes, ki ni zganjal histerije. Kaj češ boljšega?! Meni se je od veselja skoraj zmešalo… Cheesy Cheesy Cheesy

Danes je moj večer. Danes je res moj večer… Cool
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #175 : petek, 05.11.2010 : 21:43:01 »

No, pa je le posijalo sonce (rumeno? Tongue) po dveh 'oblačnih' dnevih. Smiley
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #176 : petek, 05.11.2010 : 21:43:51 »

 Smiley  
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #177 : sobota, 06.11.2010 : 04:13:07 »

Čist prav si naredila. Afro  Danes je pa itak že nov dan in čas za nove prigode. Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #178 : sobota, 06.11.2010 : 21:34:52 »

Cheesy Cheesy Cheesy Cool

[slika je izbrisana]
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #179 : sobota, 06.11.2010 : 21:38:23 »

O, madona, ker nevaren šišmiš.  Cool
Logiran
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 65   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nejka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines