mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 23:22:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nejka
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 65   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nejka  (Prebrano 173650 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #195 : sreda, 17.11.2010 : 22:54:41 »

Nejka ima (bolj ali manj) vso opremo črno. In jaz imam vedno grozne probleme pri nakupovanju - navadnih črnih povodcev in navadnih (in varnih) črnih ovratnic pač ne prodaja vsak. Najdejo se roza, modre, lila, zlate, srebrne in rdeče, pa take s srčki, kostmi in z rožicami, pa z okrasnimi kamenčki in volančki... Skratka... Kiča ne manjka. In sem mislila, da r-d-e-č-e-g-a (bruham) slednega povodca pa res ne bo problem najti. Ampak... Glej ga, zlomka: imajo črne, zelene (kot trava zelene butnglavc) in rjave, nikjer pa rdečih. In zdaj je meni logika malo "zaštekala"... A je res cilj, da zelen/črn/rjav sledni povodec kot mutav iščeš v travi, ko pride do "krize"? Huh Mislim... A ni fora ravno v tem, da je takšne barve, da te bo takoj zbodel v oči, ko bo treba? Huh Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah... Toliko trgovin sem "obletala" zaradi enega slednega povodca, pa n-i-č!!! In to se mora dogajati ravno meni, ki me krč v želodcu zagrabi, ko moram v trgovino... butnglavc butnglavc butnglavc butnglavc butnglavc trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #196 : sreda, 17.11.2010 : 22:57:37 »

Ne, ni logično. In ja, tudi jaz ne maram letanja po trgovinah. Zato ti pa z veseljem povem, kje sem kupila 20m rdeč sledni povodec. Če nisi seveda podlegla pritiskom prodajalcev in že kupila kakšnega druge barve. Tongue
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #197 : sreda, 17.11.2010 : 23:03:42 »

Shocked Shocked Shocked In to celo 20 m? Cheesy Cheesy Cheesy Lepo, lepo, najlepše prosim za ZS. Hvala!!! Kiss
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #198 : sreda, 17.11.2010 : 23:05:02 »

Ja ženska, zakaj pa slednega ne naročiš tam, kjer si naročila že nagobčnik?  Roll Eyes
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #199 : sreda, 17.11.2010 : 23:06:39 »

Ker sem smotana. Tongue Lips Sealed Hvala za namig! Cheesy
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #200 : sreda, 17.11.2010 : 23:12:01 »

Mi smo tudi rdečega takrat naročili, ampak so nam poslali črnega  Angry
Vse v črnem  Shocked  To je zrelo za prjavo  Evil
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #201 : sreda, 17.11.2010 : 23:14:01 »

Črni hudi šišmiš je pravi cuker in super za pse zlaufat Evil
Fajn je blo, z veseljem še kdaj Wink
Logiran

Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #202 : sreda, 17.11.2010 : 23:21:28 »

Imaš ZS. Wink
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #203 : četrtek, 18.11.2010 : 01:05:09 »

Če nisi seveda podlegla pritiskom prodajalcev in že kupila kakšnega druge barve. Tongue

Ne, nisem podlegla. Dostikrat ni fajn biti prodajalec, če imaš opravka z mano. Evil (sram) Pa nisem kriva jaz, ampak trgovine! predaja

Vse v črnem Shocked To je zrelo za prjavo Evil

Pa-ja-de. Nejka pravi, da je za prijavo roza (sploh, če so "udeleženi" še srčki.) Cool

Črni hudi šišmiš je pravi cuker in super za pse zlaufat Evil
Fajn je blo, z veseljem še kdaj Wink

Hehe, ko prideva z Nejko s Štajerske nazaj v LJ, imam pred njo vsaj en dan mir. Evil Cheesy Cheesy Cheesy Če se ima pa priložnost še s kom tako zares zlaufati, potem je pa to za dva dni spanja.

Tudi mi smo se imeli super fajn in se z veseljem še kdaj "pojavimo" v vaši družbi... Smiley
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #204 : četrtek, 18.11.2010 : 02:58:48 »

In sem mislila, da r-d-e-č-e-g-a (bruham) slednega povodca pa res ne bo problem najti. Ampak... Glej ga, zlomka: imajo črne, zelene (kot trava zelene butnglavc) in rjave, nikjer pa rdečih. In zdaj je meni logika malo "zaštekala"... A je res cilj, da zelen/črn/rjav sledni povodec kot mutav iščeš v travi, ko pride do "krize"? Huh Mislim... A ni fora ravno v tem, da je takšne barve, da te bo takoj zbodel v oči, ko bo treba? Huh

No, da ne bo kdo mislil, da sem tako smotana, da ne vem, da je sledni povodec namenjen sledenju. Vem to. Ampak verjetno pa tudi ni neka vojna tajna, da se uporablja tudi v drugačne namene. In lahko bi proizvajalci/trgovci malo bolj poskrbeli za tiste, ki sledni povodec uporabljamo v te "drugačne namene" in bi želeli, da nam je vedno dobro na očeh. Tongue Roll Eyes Me pa zdaj nekaj zanima... Je mogoče pri sledenju pomembno to, da je povodec čim manj opazen? Mislim... A mora biti "zakamufliran" (se trudim najti razlog, zakaj naj bi bil "zakamufliran", pa ga nikakor ne najdem) ali je pač vseeno, kakšen je? Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #205 : četrtek, 18.11.2010 : 09:34:37 »

Na črne, rjavem in zelenem se umazanija najmanj pozna - mislim, saj to se vleče za psom po blatu ipd, ane Undecided
Mogoče tudi zato?
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #206 : četrtek, 18.11.2010 : 09:59:30 »

Ja, se vleče. Po blatu, lužah, packariji... Pa še pokakat oz. polulat jih kdaj uspejo, packi (ponavadi na istem sprehodu, kjer nas potem nevarno zavijejo vanj, da imamo še hlače in čevlje lepo dišeče in čiste Roll Eyes).

Soncerumeno, branka vem da ga je delala sama iz vrvi iz plezalnih trgovin (lahko bi vzela tudi take iz Merkurja in podobno). V tem primeru bi se ti barvna paleta precej povečala pomoje. Lahko pa vzameš ali trak ali tisto okroglo vrv, oboje bi šlo, samo izbrat moraš nekaj, kar ni pretežko (ta pravi plezalni štrik je čisto pretežak, vzameš potem tanjšega).
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #207 : četrtek, 18.11.2010 : 10:21:26 »

Spomnim se, da so imeli v bau*maxu faxu hausu  Undecided Tongue  al neki takega ene mavrične štrike (trakove) na metre. Sama sem si naredila za daljši štrik za v hribe za mojo... morda se splača še tja pogledat.
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #208 : četrtek, 18.11.2010 : 10:41:04 »

Na črne, rjavem in zelenem se umazanija najmanj pozna - mislim, saj to se vleče za psom po blatu ipd, ane Undecided
Mogoče tudi zato?

Ja, saj mi je čisto jasno, da so to glede umazanije hvaležne barve. In meni je črna sploh fajn, zelena mi je pa celo zelo všeč. Ampak prav zares ne mislim iskati slednega v travi. Želim takšnega, ki ga bom videla na daleč (četudi bo ves podrekan in prav ne-vzorno u-s-r-a-n Tongue).

Sem si že naredila en štrik doma (30 m), pa je predolg in se skozi nekaj zapleta, pa še iz vrvi je, jaz bi pa rada trak.

Hvala za vse nasvete (zlate ste Kiss), bom preverila še v trgovinah, ki ste jih omenile. Nekaj se bo že našlo... Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #209 : četrtek, 18.11.2010 : 10:53:02 »

Crnega cist lepo vidis, sploh takrat, ko leti po luftu za psom, pes pa za labodom  Evil
Drgac pa, mi smo na crni in nimam problemov, da ne bi videla. Je pa res, da drzim jaz konec slednega v roki in ga poleg tega, da ga vidim, se obcutim  Evil
Logiran
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 65   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nejka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines