mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 07.06.2024 : 18:43:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nejka
Strani: 1 ... 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 ... 65   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nejka  (Prebrano 174521 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #750 : četrtek, 20.12.2012 : 01:42:20 »

Iiiiiiiiiiii, kak kič!  ljubezen ljubezen
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #751 : četrtek, 20.12.2012 : 02:17:35 »

Iiiiiiiiiiiiiiiii, končno spet Teskin jeziček in Nejkini uheljci ljubezen ljubezen

Kdo pa je ta terenski bejbi z zimskimi gumami? A je komu za čestitat? Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #752 : četrtek, 20.12.2012 : 09:47:37 »

Kak kič maš ti to Kiss ljubezen
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #753 : četrtek, 20.12.2012 : 10:42:08 »

Kakšni razcrkljanki  Kiss
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #754 : četrtek, 20.12.2012 : 10:45:48 »


Kdo pa je ta terenski bejbi z zimskimi gumami?  Wink

Hehe, moja nečakinja. ljubezen Jaz sem s čisto drugega planeta. Roll Eyes Tongue vegi
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #755 : četrtek, 20.12.2012 : 11:04:57 »

A dej, ti ju ziher, ko sta obe zaspani in še ne vesta, kaj dogaja, skupaj zlagaš za na fotko. Tongue K tole je čist preveč kičig. Cheesy
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #756 : četrtek, 20.12.2012 : 11:29:35 »

Oh, saj se zravsata tudi. Angry Mislim... Tess zravsa Nejko. Roll Eyes Bohnedaj, da bi se kdo dotaknil njenih žogic. Je takoj ogenj v strehi. Evil Zmešana, posesivna in obsesivna. Lips Sealed  predaja ljubezen ljubezen
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #757 : nedelja, 20.01.2013 : 15:44:31 »

3 leta so že minila, jaz ga pa še nič kaj manj ne pogrešam... Živko Kiss ljubezen ljubezen

[slika je izbrisana]
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #758 : nedelja, 20.01.2013 : 15:56:41 »

Včeraj sta Nejka in Asta protestirali proti poskusom na živalih. Po Sloveniji se ima toliko ljudi za silne ljubitelje živali. Kako to, da se nas je zbralo samo približno 25? Undecided Pogrešala sem predstavnike različnih društev za zaščito živali, cruelty-free trgovin... Žalosti me, da se marsikdo umakne ravno takrat, ko bi bilo treba povedati na glas. Žalosti me dvojna morala... V spomin vsem žrtvam laboratorijskih poskusov sem prižgala 13596-o virtualno svečo...

Tole se je dogajalo včeraj:

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.418623791554280.98686.192748907475104&type=1

Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #759 : ponedeljek, 21.01.2013 : 11:23:06 »

Aha, tudi prav...

Bom nadaljevala za vsak slučaj, če kdo slučajno še ne ve...

Pozorno si poglejte fotografije (ne nas, protestnikov, ampak one ta druge) in se ob tem zavedajte, da te poskuse izvajajo na živo. Če koga še ne bo prepričalo, naj gre na youtube in vtipka vivisection ali animal testing. Ne gre samo za miške, podgane in rejne živali, ampak tudi za pse, mačke in opice. Če odmislimo, da jim je bila odvzeta svoboda in možnost "normalnega" življenja, je tukaj še pomembno dejstvo, ki buta ven s fluorescentnimi črkami... Te živali neizmerno trpijo!

Ko jaz vidim žival, ki trza in "nori" zaradi bolečin in ki si ne more pomagati, ker je vklenjena v okove, ne morem ostati ravnodušna. Ob zavedanju, da zaradi izdelkov s črne liste (skoraj vse, kar najdete na policah v "navadnih" trgovinah) trpijo nedolžni, bi se počutila gnilo, če bi te izdelke uporabljala...

Mi je popolnoma vseeno, kdo je organizator protesta, če je le-ta organiziran v skladu s pravili. Mi je vseeno, če se ne strinjam z vsemi stališči, za katere se zavzema organizator izven protesta. Pomembno mi je, da se strinjam z njimi v točki, ki je bila izpostavljena na protestu. Pomembno mi je, da je nekdo na glas povedal, kaj se v laboratorijih dogaja. In vesela sem, da sem jim izkazala podporo.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #760 : ponedeljek, 21.01.2013 : 11:34:32 »

soncerumeno, sicer je to ena oblika predstavljanja nečesa, s čemer se ne strinjaš. Kar ne pomeni, da se s tem ne strinjamo tisti, ki nas tam ni bilo. Tako, da ne razumem, zakaj dvojna morala.  Huh
Vsi imamo svoje načine, da povemo svoje nestrinjanje. Npr. kupujem tiste znamke, ki niso produkt testiranja na živalih. V trgovinah vedno preberem drobni tisk in velikokrat visim v trgovini dolgo samo zaradi takšnega pristopa (če kupujem nekaj, kar mi ni znano). 
Marsikomu skozi uporabo določenih izdelkov povem, kaj pomeni "testirano na živalih".
Teh slik ne morem niti gledat, kaj šele, da vidim kaj v gibljivi sliki. Ne strinjam se s testiranjem na živalih, ampak nisem človek, ki bi šla na ulico zaradi tega. Prijazno je, da povabiš, da se tega udeležijo tisti, ki imajo možnost, željo in čas. Moj prispevek k temu je drugačen, rezultat za naju pa je isti.
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #761 : ponedeljek, 21.01.2013 : 11:45:17 »

Tokrat se je protestiralo proti zaprtju Harlana - enega največjih podjetij, ki "proizvajajo", prodajajo in uporabljajo živali. Zato je rezultat drugačen, če le opazuješ ali pa tudi sodeluješ... Pa moje spraševanje o tem, kje ste bili, je bolj letelo na predstavnike društev, cruelty-free trgovin...

Sicer pa nikakor nisem mislila povedati, da se tisti, ki niste bili na protestu, strinjate s politiko testiranja ali sami uporabljate izdelke, ki so testirani. Pravzaprav verjamem, da se tisti, ki ste tukaj, po večini zavedate, kaj bela in črna lista pomenita. Nadaljevanje sem pa tako pojasnila (če slučajno še kdo ne ve).

Ta dvojna morala se pa ne navezuje na tiste, ki niste bili na protestu. Ta dvojna morala se sploh ne navezuje na protest. S tem sem mislila npr. na nekatere zaprisežene vegetarijance (ki jih osebno poznam), ki ostro obsojajo nevegetarijance, hkrati pa imajo na policah bolj ali manj izdelke s črne liste (Ariel, Lenor, Pril, Aquafresh...). Ali pa na tiste, ki uporabljajo bele izdelke, so vegetarijanci, hkrati pa brez slabe vesti mečejo plastiko med navadne smeti. To je dvojna morala, mar ne? S to dvojno moralo sem v določenih pogledih mogoče mislila celo nase...
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #762 : ponedeljek, 21.01.2013 : 11:59:45 »

Uh, uh, kolikokrat se sama ujamem v to...  sram Undecided
Vendar so koraki postopni, nikakor npr. ne moremo naenkrat vreč stran usnjene čevlje in it kupit druge.
Zato te zdaj razumem.  Wink
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #763 : ponedeljek, 21.01.2013 : 12:04:53 »

Ne glede na to kako zavedni smo z veganstvom, kupovanjem izdelkov z bele liste,
ločevanjem odpadkov, podpiranjem pravične trgovine, ekološke pridelave, ki
je do rejnih živali prijaznejša... prav vsi tukaj udeleženi,
hranimo svoje živali z mesom drugih živali, kupujemo zanje briketirano hrano (ki je nekatera
testirana na živalih) in uporabljamo
veterinarske in zdravstvene storitve in proizvode, ki so bili prav tako testirani na živalih.

Tako da smo v svojem bistvu nadvse dvolični in iz tega sploh ne moremo  Undecided
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #764 : ponedeljek, 21.01.2013 : 12:10:42 »

Tako da smo v svojem bistvu nadvse dvolični in iz tega sploh ne moremo  Undecided

Ampak lahko se pa trudimo, vsak po svojih najboljših močeh in tako sigurno naredimo veliko več kot tisti, ki o tem sploh ne razmišljajo. Undecided

- Nejka, oprosti za smetenje. A odpremo rajši eno novo temo? Se mi zdi, da se bo hitro polnila.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 ... 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 ... 65   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nejka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines