mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 16:58:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: KZS v letu 2013
Anketa
Vprašanje: Koga bi volili za predsednika KZS, če bi imeli možnost na volitvah oddati svoj glas?  (Anketa je zaprta: sobota, 16.03.2013 : 00:54:56)
mag. Blaž Kavčič - 5 (19.2%)
Lidija Okleščen - 17 (65.4%)
Boštjan Penko - 3 (11.5%)
Dušan Travnikar - 1 (3.8%)
Vseh glasov: 26

Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 11   Dol
Natisni
Avtor Tema: KZS v letu 2013  (Prebrano 72206 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #45 : ponedeljek, 18.02.2013 : 11:28:36 »

Po moje je mislila: "...eden zelo soliden, dva sta popolno nakladanje, eden čisto neresen."
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #46 : ponedeljek, 18.02.2013 : 11:29:14 »

JuventusSC, ti si pa kdo?

Sicer pa malo bolj natančno branje ne bo škodilo - McKruster je napisala:
1 zelo soliden
2 popolno nakladanje
1 čisto neresen
----------------------------
4 programi skupaj
Logiran

jst
odvisnež
*****
Sporočil: 630


« Odgovor #47 : ponedeljek, 18.02.2013 : 11:37:23 »

Samo vprašanje? Tisti Boštjan Penko, kiga poznamo kot nekdanjega tožilca in nekdanjega vodjo protikorpcijske komisije? Je to ista oseba?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #48 : ponedeljek, 18.02.2013 : 11:59:43 »

Ja, tisti Boštjan Penko.
Logiran

jst
odvisnež
*****
Sporočil: 630


« Odgovor #49 : ponedeljek, 18.02.2013 : 12:04:35 »

Ja, tisti Boštjan Penko.

Hvala. Očitno je to privlačna funkcija. Tudi sedanji predsednik je iz vrst politike.
Logiran
JuventusSC
novinec
*
Sporočil: 10


WWW
« Odgovor #50 : ponedeljek, 18.02.2013 : 12:12:07 »

Se opravičujem za površno branje  Roll Eyes Lips Sealed
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #51 : torek, 19.02.2013 : 20:10:01 »

Predvidevam, da je 1. mag. Kavčič, 2. Lidija Okleščen, 3. pa Penko?
Kje je pa Travnikarjev program Huh

nop, narobe predvidevano...
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #52 : torek, 19.02.2013 : 22:30:28 »

Vabilo na Volilno skupščino, v soboto, 16. marca 2013 ob 10.00 v dvorani Centra vojnih veteranov Logatec v Logatcu, tudi na spletni strani http://www.kinoloska.si/domov/item/163-volilna-skupščina-kzs.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #53 : četrtek, 21.02.2013 : 00:52:22 »

Odgovore na vprašanja sta poslala mag. Blaž Kavčič in Lidija Okleščen.
Obema kandidatoma se za odgovore iskreno zahvaljujem.

KZS volitve 2013: Odgovori kandidatov za predsednika KZS - KLIK

Ker je v današnjih časih sila moderno meriti javno mnenje, sem malo za hec, malo pa zares Wink dodala k tej temi še anketo, kjer lahko glasujete za 'svojega' kandidata. Žal vam ne morem postreči z njihovimi programi, lahko pa si na zgornjem linku pogledate odgovore navedenih dveh kandidatov na nekatera kinološka in druga vprašanja.

Še droben tisk k anketi: Glasujejo lahko vsi registrirani uporabniki mojpes.neta, ki se prijavijo na forum. Vsak lahko glasuje samo enkrat. Število glasov je vidno vsem. Glasovanje je anonimno.
Logiran

natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #54 : četrtek, 21.02.2013 : 06:15:17 »


zanimivo in "poučno" branje ob kavi .... srčno upam, da bosta tudi ostala dva kandidata poslala svoje odgovore in tudi dovolila objavo programov. v tem primeru bi jaz objavila tiste programe za katere bi imela dovoljenje.


moje mnenje na vse to .... hmmmmm .......
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #55 : četrtek, 21.02.2013 : 11:57:12 »

Pohvalno, da sta se vsaj 2 odzvala, upam, da se bosta ostala dva tudi Smiley
Logiran
jst
odvisnež
*****
Sporočil: 630


« Odgovor #56 : četrtek, 21.02.2013 : 13:20:47 »

Zabavno se mi zdi tole.:
Na vprašanje: "Je po vašem mnenju promocija pasemske vzreje psov tudi ena od vlog KZS, ali menite, da je to samo naloga pasemskih klubov in samih vzrediteljev? Ali menite, da je dosedanja promocija vzreje pasemskih psov zadovoljiva? Če menite, da ni, kaj nameravate v zvezi s tem kot predsednik KZS storiti?"


Blaž Kavčič odgovori:
"Vsak mora dobro opraviti svoje delo. Tudi mediji. Da ne bomo poslušali neumnosti, kot npr. da so "mešanci bolj zdravi" in da "prodajalci rodovniških psov mastno služijo". Res so to neumnosti in laži, ampak se izgleda dobro prodajajo. Da bom popolnoma jasen - iz izkušenj naše družinske vzreje lahko povem, da je odgovoren vzreditelj, ki je v svetovnem vrhu kakovosti, lahko zadovoljen če približno pokrije direktne materialne stroške. Edini pravi "profit" mu je veselje in ponos da je nekaj dobrega ustvaril - telesno in vedenjsko zdravega psa. Si bom pa v naslednjem mandatu prizadeval v nadzorovano vzrejo vključiti tudi nečistopasemske pse, na drugi strani pa bom predlagal, da KZS uvede različne razrede vzrediteljev, podobno kot pri vinu - od kontroliranega porekla do kakovostne in vrhunske vzreje. Tako bodo tudi kupci psov lahko imeli bolj jasno sliko kaj lahko od kakšnega mladička pričakujejo. Pobuda, da bi KZS delovala tudi na področju izobraževanja in ozaveščanja lastnikov nerodovniških psov ima podporo tudi v nedavnih priporočilih FCI."

Predvsem je zabaven začetek odgovora. In tipičen. Na vprašanje, kaj boš storil TI, odgovoriš s tem, da poveš, kaj bi moral storiti nekdo drug. Kandidiraš pa ti. ne tisti drugi. Ah. ja ...



Logiran
JuventusSC
novinec
*
Sporočil: 10


WWW
« Odgovor #57 : četrtek, 21.02.2013 : 14:28:23 »

Pri obeh me moti, da preveč ovinkarita, noben ni bolj direkten in konkreten. Pri prvem je precej valjenja odgovornosti na druge, pri drugi pa vsi odgovori  v stilu "bi morali", nato pa nobenega konkretnega predloga...

Če bi se moral odločati, bi se za prvega. Čakam še odgovore preostalih dveh kandidatov.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #58 : četrtek, 21.02.2013 : 14:50:02 »

Bojim se, da odgovorov drugih dveh ne bo. Čas je bil do 20. 2. 2013. To je minilo. Kar je prišlo, je objavljeno, česar ni, pač ni.

Zaenkrat bom komentarje nečlanov pustila, ker ostajate 'na nivoju' in ni videt, da gre za hude (ali celo poslane) navijače. Smiley
Logiran

jst
odvisnež
*****
Sporočil: 630


« Odgovor #59 : četrtek, 21.02.2013 : 15:05:23 »

No, ja, ta dva sta vsaj odgovorila! Tudi če se z nekaterimi odgovori ne strinjam, to vseeno šteje bolj kot to, da kandidati sploh ne odgovorijo.
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 11   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: KZS v letu 2013
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines