mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 08.06.2024 : 20:54:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Mešanček
Strani: 1 ... 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 ... 107   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mešanček  (Prebrano 205199 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #675 : ponedeljek, 12.05.2008 : 12:12:14 »

Mogoče je kaj odvisno od vrste zelenjave. Probat ni greh Wink Kupim mu za en obrok malancan pa bomo videli Smiley
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #676 : ponedeljek, 12.05.2008 : 12:25:06 »

Naredi najprej en obrok normalen, pa malo malancane daj zraven, da ne bo kaj narobe ;-)
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #677 : ponedeljek, 12.05.2008 : 12:31:17 »

Mojadva naravnost obožujeta rižotke z zelenjavo. Sicer jima skoraj zmeraj dam zraven še piščančja prsa, pa tudi puranja. Če pa imam kaj odveč zelenjave in se mi glih ne da rižote delat, pa jima naredim zelenjavno juhico - ne kot samostojni obrok, ampak za poslastico. Samo narežem, zalijem z vodo in skuham do mehkega. Potem pa lulata vsake pol ure Smiley Dajem pa jima paradižnik, korenček, bučke, melancane, včasih pa še kaj - ampak to imam največkrat v hladilniku. Ko vidita, da se to kuha, kar tulita od veselja pod štedilnikom Smiley Surove zelenjave pa ne marata - Thor jo sicer vsaj malo požveči, ker je preveč požrešen, da se ne bi vsaj potrudil, Anita pa se samo obrne stran Smiley Na splošno po rižu ogromno lulata, tako da računaj še na kakšen dodaten sprehod z Nikom - pa bodo kilogramčki šli še prej dol  Wink
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #678 : ponedeljek, 12.05.2008 : 12:32:51 »

No bomo malo ekperimentirali. Wink
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #679 : ponedeljek, 12.05.2008 : 12:33:07 »

Sori, ne z Nikom, z Nikijem Smiley
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #680 : ponedeljek, 12.05.2008 : 12:41:02 »

Nik, Niki, bajsi, šunki,...vseeno Grin Še nekaj me zanima:kaj pa če mu skuham piščanca lai purana pa zraven dam un suh riž-namočim v vodo? A je to v redu?
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #681 : ponedeljek, 12.05.2008 : 12:45:50 »

Ja, v redu. Pa v Eurospin ga pojdi iskat, te bo prišel 50% ceneje (upam, da ni narobe, ker sem napisala ime trgovine?):
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #682 : ponedeljek, 12.05.2008 : 12:48:47 »

O.k., super! Grem kar danes kupit, pa še piščančke pa osliče-file seveda, a ne?
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #683 : ponedeljek, 12.05.2008 : 13:00:35 »

Jaz dajem psom (in mačkom) vse dele piščanca, pa rib tudi. Če boš kuhala, je lahko karkoli, samo maščobo odlij potem stran.
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #684 : ponedeljek, 12.05.2008 : 13:07:36 »

Pa ni nevarnosti, da se mu ribje koščice zataknejo v grlu?
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #685 : ponedeljek, 12.05.2008 : 13:13:50 »

O kakšne dobrote se kuhajo tu. Potem pa naj kdo reče, da psi ne jedo bolje kot mi Wink

Pa ni nevarnosti, da se mu ribje koščice zataknejo v grlu?

Jaz ravno nebi eksperimentirala s kostmi. Sej osliči se dobijo brez kosti. Nekako bi me bilo preveč strah, da se kaj zatakne.

Ko vidita, da se to kuha, kar tulita od veselja pod štedilnikom Smiley Surove zelenjave pa ne marata - Thor jo sicer vsaj malo požveči, ker je preveč požrešen, da se ne bi vsaj potrudil, Anita pa se samo obrne stran Smiley

he he. ja vem kako je to z zelenjavo. Ko kuham juho so ga same oči, ko čaka na koščke Smiley Zanima se pa tudi za paradajzom in papriko  Smiley  Ni pa vegetarianec Wink
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #686 : ponedeljek, 12.05.2008 : 13:14:00 »

Joj, da ne bo pomote! Kosti odstranim (samo perujcem jih nisem), razen glave in hrustančastih kosti. No, saj imaš v bistvu prav, razen glave potem ostane itak praktično samo file in glava  Tongue Pri piščancih pa odstranim kosti razen hrbtnih in vratov.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #687 : ponedeljek, 12.05.2008 : 13:19:21 »

he he. ja vem kako je to z zelenjavo. Ko kuham juho so ga same oči, ko čaka na koščke Smiley Zanima se pa tudi za paradajzom in papriko  Smiley  Ni pa vegetarianec Wink

Hehe, mi imamo pa doma eno afno, pred katero je treba skrit košaro, ki jo naša mati občasno dostavijo z vrta na vikendu. Če je le možno, pokrade ven vse kumare in bučke. Pa surov krompir bi tudi.  Lips Sealed Roll Eyes
Sem imela psico, ki si ji dal za štos na razpolago jagode ali kivi in zrezek, pa ti je hotela roko odtrgat za jagode ali kivi, zrezek je pa sploh ni zanimal.  Grin
Da ne govorim še o eni od mojih mačk, ki ji je najljubša jota - brez mesa, seveda, pa obvezno z repo  Roll Eyes
Pa o fantovem psu Harleyu, ki je zakuhal eno fino na moj račun.  Angry "Tašča" mi je pripravila 2 gajbi kakijev. No, na koncu so ostale samo gajbe  Roll Eyes Lips Sealed Angry Cool
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #688 : ponedeljek, 12.05.2008 : 13:21:42 »

Pri nas je takole tašči ostal samo ajmar brez korenja  Cheesy Grin. Alba si je postregla sama.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #689 : ponedeljek, 12.05.2008 : 13:24:06 »

Joj, da ne bo pomote! Kosti odstranim (samo perujcem jih nisem), razen glave in hrustančastih kosti. No, saj imaš v bistvu prav, razen glave potem ostane itak praktično samo file in glava Tongue Pri piščancih pa odstranim kosti razen hrbtnih in vratov.

he he. se mi je zdelo, da bo tako Cheesy  Čeprav po mojem kakšni psi dobijo, kar cele surove ribe s kostmi. Nekej sem zasledila, da nekdo hrani psa tako. No sej ni važno.
Smiley
Hehe, mi imamo pa doma eno afno, pred katero je treba skrit košaro, ki jo naša mati občasno dostavijo z vrta na vikendu. Če je le možno, pokrade ven vse kumare in bučke. Pa surov krompir bi tudi. Lips Sealed Roll Eyes
Sem imela psico, ki si ji dal za štos na razpolago jagode ali kivi in zrezek, pa ti je hotela roko odtrgat za jagode ali kivi, zrezek je pa sploh ni zanimal. Grin
Da ne govorim še o eni od mojih mačk, ki ji je najljubša jota - brez mesa, seveda, pa obvezno z repo Roll Eyes
Pa o fantovem psu Harleyu, ki je zakuhal eno fino na moj račun. Angry "Tašča" mi je pripravila 2 gajbi kakijev. No, na koncu so ostale samo gajbe Roll Eyes Lips Sealed Angry Cool

Joj sime spomnila na naše jagode, ki smo jih imeli všasih na vrtu. Roki se je pasel gor kot bi bile njegove. Mali barabin je same najlepše pobral Cheesy
Celo gajbo je pojedel  Shocked  Ja ta pa ve kaj je za njega Cheesy Pa mu ni bilo nič slabo?
Logiran
Strani: 1 ... 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 ... 107   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Mešanček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines