piškotki | prijava | informacije - pomoč | cenik za uporabnike | naročilnice | cenik za oglaševalce | splošni pogoji
Domov
Domov
o psih pasme vzreditelji oglasi za pse galerija forum zaščita živali posvojite psa
Kdo je tukaj?
admin: 0 | gosti: 25
več...
 

ISSN 1581-3258
2000-2019 © Jana

mojpes.net na Facebooku


Razstavljanje : BIS rezultati - CAC Barje, 7. 4. 2013
Dodal/a jana 7.4.2013 22:01:03 (2464 prebrano)

BIS rezultati - CAC Barje, 7. 4. 2013
neuradni rezultati

Fotografije so avtorsko zaščitene in jih je prepovedano kopirati.
All photographs on mojpes.net are copyright protected. Any distribution or copying is forbidden.


Na hipodrom v Vrbljenah pri Igu se je v nedeljo, 7. 4. 2013, odvijala 4. državna razstava psov vseh pasem CAC Barje 2013. Od več kot 500 prijavljenih psov jih je bilo kar 275 iz Slovenije.

Najlepši pes razstave je črn veliki koder Huffish Back in Business iz Slovenije.


BIS
sodnik Rui Oliveira (P)
1. veliki koder - črn: Huffish Back in Business (Slo)
2. staroangleški ovčar - bobtail: Reata's la Reina (Hr)
3. dalmatinec: Dalmino Ozone Layer (Hr)


junior handling - mlajša skupina
sodnica Aase Jakobsen (N)
1. Maja Kirik Marolt
2. Nika Mezeg


junior handling - starejša skupina
sodnica Aase Jakobsen (N)
1. Rebeka Ujčič
2. Jessica Coan
3. Pevec Benjamin


junior handling - skupno
sodnica Aase Jakobsen (N)
1. Rebeka Ujčič
2. Maja Kirik Marolt


senior handling
sodnica Aase Jakobsen (N)
1. Ana Miklavž


najlepši mladiči
sodnica Nataša lukančič (Slo)
1. ameriški staffordshire terier: Playmaker's Hr. Gallant Dragon (Hr)
2. kratkodlaki weimaranec: Nobis Krug O'Legend Othello (Br)
3. rottweiler: Yuppie from Royal Breed (Slo)


najlepši najmlajši psi
sodnica Dušica Bučer (Slo)
1. sibirski husky: Guadaletin Artico Encanto (A)
2. japonski špic: Fumi Japonski (Slo)
3. črni ruski terier: Indigo Arosa of Berryland (A)


najlepši veteran
sodnica Simona Jemelkova (Cz)
1. bradati škotski ovčar: Absolument des Emeraudes du Lac (Fin)
2. zlati prinašalec: Hoiker's Round the Clock (Slo)
3. srednji koder - črn: River Queen of Gottardo (Slo)


najlepši pari
sodnica Aase Jakobsen (N)
1. sibirski husky (A)
2. dolgodlaki škotski ovčar (Slo)
3. nemški ovčar (Slo)


najlepše vzrejne skupine
sodnica Andreja Novak (Slo)
1. sealyhamski terier (Slo)


najlepši kraški ovčar Nil


I. FCI mladi
sodnik Rui Oliveira (P)
1. beli švicarski ovčar: Frida od Bijelih Anđela (Hr)
2. bradati škotski ovčar: Šafranek Vanilka (Cz)
3. dolgodlaki škotski ovčar: Androma Orion Gold Twister (Slo)


I. FCI
sodnik Rui Oliveira (P)
1. staroangleški ovčar - bobtail: Reata's la Reina (Hr)
2. češkoslovaški volčjak: Anabella Lostris (Cz)
3. beli švicarski ovčar: Frida od Bijelih Anđela (Hr)


II. FCI mladi
sodnik Andras Polgar (Srb)
1. pritlikavi šnavcer - poper-sol: Mirta's Haus A'Dorable (Hr)
2. pastirski pes tornjak: Electra Boss-Tor (Cz)
3. bernski planšarski pes: Starry Town Hilton Paris (I)


II. FCI
sodnik Andras Polgar (Srb)
1. črni ruski terier: Famous Hunter of Berryland (A)
2. novofundlandec: Avalon's Angel Curtis (A)
3. pastirski pes tornjak: Tempo Vala Liburna (Hr)


III. FCI mladi
sodnik Rade Dakić (Srb)
1. kratkodlaki foksterier: Xanda v.d. Schönen Bergen (D)
2. resasti foksterier: Odysseus v.d. Schönen Bergen (D)
3. ameriški staffordshire terier: Playmaker's Fu Kung Panda (Hr)


III. FCI
sodnik Rade Dakić (Srb)
1. staffordshire bulterier: Suurisuun Boppinghams Birulai (Slo)
2. yorkshire terier: The Best Models Top Exclusive (Hr)
3. zahodnovišavski beli terier: Abi Anczar (PL)


IV. FCI mladi
sodnik Rui Oliveira (P)
1. resasti jazbečar: Kobeddus Godot (I)


IV. FCI
sodnik Rui Oliveira (P)
1. resasti jazbečar: Kobeddus Edelweiss (I)


V. FCI mladi
sodnik Rony Doedijns (NL)
1. samojed: Matyella Angel Antiochia (Slo)
2. šiba: Akihiro z Zakatka Izi (Slo)
3. pritlikavi nemški špic - pomeranec: Karal's Red Master (Hr)


V. FCI
sodnik Rony Doedijns (NL)
1. sibirski husky: Arctic Moonlight's Chimana (A)
2. samojed: Matyella Angel Antiochia (Slo)
3. chow chow: Imperial Dreams of Red Silk (I)


VI. FCI mladi
sodnica Aase Jakobsen (N)
1. bavarski barvar: Ajša (Slo)
2. rodezijski grebenar: Minjimba Ridge Enjoy Keesha (Slo)


VI. FCI
sodnica Aase Jakobsen (N)
1. dalmatinec: Dalmino Ozone Layer (Hr)
2. rodezijski grebenar: Dayo Ayaba (Hr)
3. bavarski barvar: Ajša (Slo)


VII. FCI mladi
sodnik Rui Oliveira (P)
1. kratkodlaki weimaranec: The Princes from the Silver Lake Carski Trakt (I)
2. nemški kratkodlaki ptičar: Sundevana's Armagedon (Slo)
3. kratkodlaka madžarska vižla: Gyurkovari Becses (Slo)


VII. FCI
sodnik Rui Oliveira (P)
1. kratkodlaka madžarska vižla: Magasparti Rutinos Ivan (Slo)
2. nemški kratkodlaki ptičar: Sundevana's Armagedon (Slo)
3. irski seter: M'Eudail Vanilla Sky (Slo)


VIII. FCI mladi
sodnik Branislav Rajić (Slo)
1. zlati prinašalec: Pialtar Golden Blossom Cherry Free (Hr)
2. angleški koker španjel - rdeč: Fly Blake Ankaranski (Slo)
3. gladkodlaki prinašalec: Ronraj Endearing Brownie (Slo)


VIII. FCI
sodnik Branislav Rajić (Slo)
1. zlati prinašalec: Nice Brad Happy Company (Slo)
2. portugalski vodni pes: Sweet Obsession Tequila Sunrise (Hr)
3. ameriški koker španjel - ostale barve: Oriente dei Gini (Fin)


IX. FCI mladi
sodnik Branislav Rajić (Slo)
1. srednji koder - beli: Kelka's Diamond D.Diva (Slo)
2. cavalier king charles španjel: Nella's Cavaliers Handsome Charlie (Slo)
3. coton de tulear: Unique Diamond Raj Karpat (Slo)


IX. FCI
sodnik Rony Doedijns (NL)
1. veliki koder - črn: Huffish Back in Business (Slo)
2. francoski buldog: Admirable Bully Access Denied (Hr)
3. kodrasti bišon: Mon Cher Ami Caprice Dentelle (Hr)


X. FCI mladi
sodnica Andreja Novak (Slo)
1. mali angleški hrt - whippet: Whipptown Love Me Tender (Slo)
2. irski volčji hrt: Orlando dei Mangialupi (I)
3. afganistanski hrt: Fan-Fell Wind of Change (Slo)


X. FCI
sodnica Andreja Novak (Slo)
1. irski volčji hrt: Glor na Gael Victoria (I)
2. afganistanski hrt: Agha Djaris Another Part of Me (Fin)
3. ruski hrt - borzoj: Ninochka's Zenos By H.R.I.B, (Slo)


najlepši psi lovskih pasem
sodnik Andras Polgar (Srb)
1. zlati prinašalec: Nice Brad Happy Company (Slo)
2. kratkodlaka madžarska vižla: Magasparti Rutinos Ivan (Slo
3. nemški kratkodlaki ptičar: Sundevana's Armagedon (Slo)


BIS mladi
sodnik Rony Doedijns (NL)
1. mali angleški hrt - whippet: Whipptown Love Me Tender (Slo)
2. samojed: Matyella Angel Antiochia (Slo)
3. resasti jazbečar: Kobeddus Godot (I)


BIS
sodnik Rui Oliveira (P)
1. veliki koder - črn: Huffish Back in Business (Slo)
2. staroangleški ovčar - bobtail: Reata's la Reina (Hr)
3. dalmatinec: Dalmino Ozone Layer (Hr)

Foto: Mirč
Fotografije so avtorsko zaščitene in jih je prepovedano kopirati.
All photographs on mojpes.net are copyright protected. Any distribution or copying is forbidden.


Vsem iskrene čestitke!
Jana Pahovnik
mojpes.net


  • člani, javite rezultate z razstave CAC Barje 2013
  • Tiskanju prijazna stran Pošlji prispevek prijatelju
    Zavetišče za živali Horjul
    Prins. Več kot hrana.
    Mera dog - popolna suha hrana za pse in mačke
    Biss 25 in Biss 25 Titanium – vse kar vaš pes potrebuje
    Zakon o zaščiti živali (uradno prečiščeno besedilo) (ZZZiv-UPB3)
    domov | o psih | pasme | vzreditelji | oglasi za pse | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | splošni pogoji

    2000-2019 Jana. Vse pravice pridržane.
    Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
    splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.